Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Praca w Niemczech - dobry wybór ?

• Reklama

Praca w Niemczech - dobry wybór ?

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Re: Praca w Niemczech - dobry wybór ?

Postprzez romanowac w 09 Mar 2018, 15:45

Kto nie spróbuje, ten się nie dowie, warto ostatecznie chyba spróbować takiej pracy.
romanowac
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 09 Mar 2018, 15:43
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44

Postprzez palinka213 w 21 Mar 2018, 14:53

Ja również uważam, że najpierw musisz spróbować, aby się przekonać. Ciężko jednoznacznie stwierdzić, czy taka praca jest dla Ciebie. Jeśli zainteresujesz się ofertą opiekunki osób starszych, to pod swoje skrzydła weźmie Cię agencja https://www.carework.pl/ To profesjonalne i w pełni legalnie działające miejsce.
palinka213
Foremka
Foremka

Dołączenie: 14 Lis 2017, 00:22
Wpisz liczbę między 11 a 99: 85

Postprzez kikiki w 13 Kwi 2018, 07:52

Dziękuje Wam bardzo za wszystkie namiary. Po majówce jestem już umówiona na spotkanie w biurze firmy Dolce Vita. Ich oferta wydaje się być najbardziej konkurencyjna a wiele pozytywnych opinii, które przeczytałam na ich temat mówią same za siebie :)
kikiki
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 08 Maj 2017, 14:31
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33

Postprzez EmmiliaF w 26 Lip 2018, 14:11

Na pewno możecie sporo zarobić za granicą, w końcu będziecie zarabiać w euro :D Jednak zalecam podszkolić się w językach obcych. Nie za fajnie jechać za granicę i nie umieć się dogadać. Na stronie https://euro-tlumaczenia.pl znajdziecie niezawodne biuro tłumaczeń, na pewno też się przyda szczególnie na początku kiedy to trzeba będzie załatwiać sporo formalności.
EmmiliaF
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 29 Paź 2017, 08:37
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez Dominikk w 27 Lip 2018, 11:51

Dla mnie jest to bardzo dobry wybór, a praca jako praca jako magazynier w Niemczech pozwala mi na godne życie. W kraju nie mogłem liczyć na godne wynagrodzenie, dlatego zdecydowałem się na wyjazd. Nie żałuję tego, dodatkowo moja rodzina może żyć na dobrym poziomie. Do Niemiec nie jest daleko, dlatego mogę wrócić w każdym momencie do domu.
Dominikk
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 26 Lip 2018, 11:52
Wpisz liczbę między 11 a 99: 42

Postprzez versiroth w 04 Wrz 2019, 14:03

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43

Postprzez versiroth w Wczoraj, 14:41

versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43
Poprzednia