• Reklama

Romantyczny wyjazd

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Re: Romantyczny wyjazd

Postprzez w3ntz w 15 Sty 2018, 20:58

wicherek2 napisał(a):Niebawem z mężem mamy rocznicę ślubu. Chciałabym ją w wyjątkowy sposób spędzić i zaplanować jakiś romantyczny wyjazd. Myślicie, ze to jest dobry pomysł? Może macie jakieś propozycje kierunków takiego wyjazdu?

Oj jakbym chciała, by mój też mnie gdzieś zabrał na rocznicę. Nawet może być Petersburg :)
w3ntz
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 15 Sty 2018, 20:45
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez Alina w 15 Sty 2018, 22:04

wicherek2 napisał(a):Zaczęłam przeglądać zdjęcia z Petersburga i myślę, że naprawdę mogłoby być tam romantycznie zwłaszcza podczas tych białych nocy, kiedy miasto ożywa. W jakim okresie białe noce wystepują? Z jakim biurem byliście?

Białe noce są od połowy maja do połowy lipca. Największą moc mają w połowie czerwca. Ja właśnie byłam w tym okresie. Korzystaliśmy z dobrej oferty Wytwórni Wypraw. Fajny plan wyjazdu, można zobaczyć mnóstwo atrakcyjnych miejsc. W szczególności zaś polecam skorzystać z rejsu statkiem po rzekach i kanałach, które oplatają zabytki starego miasta. Niesamowite przeżycie.
Alina
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 12 Sty 2018, 20:31
Wpisz liczbę między 11 a 99: 22

Postprzez Kasia_K w Wczoraj, 11:14

Wbrew pozorom wcale nie trzeba jechać daleko. My odkryliśmy niedawno taki miły hotelik i w tym roku na pewno się tam wybierzemy na kilka dni.
Kasia_K
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 12 Sie 2016, 12:02
Wpisz liczbę między 11 a 99: 56

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 4 gości