Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Jaki prezent dla ukochanej

• Reklama

Jaki prezent dla ukochanej

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Re: Jaki prezent dla ukochanej

Postprzez gnaca w 20 Gru 2018, 18:00

może biżuteria? to chyba jest fajny prezent dla dziewczyny
gnaca
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 20 Gru 2018, 17:58
Wpisz liczbę między 11 a 99: 22

Postprzez Gardener w 27 Gru 2018, 20:36

Nie wiem czy taka tematyka będzie odpowiednia dla twojej ukochanej ale ostatecznie zawsze ty możesz przeczytać. Polecam zamówić tą pozycję i poczekać bo będzie warto https://www.taniaksiazka.pl/infekcja-graham-masterton-p-1073792.html w końcu to Masterton. Jak nie ta pozycja to inna też wchodzi w grę bo sklep ma bogatą bibliotekę.
Gardener
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 19 Gru 2017, 10:25

Postprzez ZeroJeden w 28 Gru 2018, 16:54

Super pomysłem na prezent dla ukochanej mogą być róże wieczne :) Mi mąż kupił właśnie takie róże w pudełku, jest to tak zwany flower box. Można go zamówić na https://www.roseduchateau.com/pl/produk ... eczne.html :) Takie wieczne róże są cudowne, bo zachowują swój idealny wygląd nawet do dwóch lat!
ZeroJeden
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 18 Maj 2017, 22:11
Wpisz liczbę między 11 a 99: 36

Postprzez KamaDu w 22 Sty 2019, 09:50

Ja byłabym mega zadowolona z etui na telefon, jakby mi ktoś dał... tylko wiesz, są takie za 10 zł... i są takie za 60... jak już to ma przybrać formę prezentu, postawiłabym na droższe etui, coś eleganckiego i solidnego. Są takie np. Serie premium, czy etui projektantów czy marek premium np. Etui Guess :wink: jest stylowe, znanej marki, a kosztuje w okolicach 100 zł. https://www.telefon4u.pl/pl/c/Premium-Jednokolorowe/692 Tu na bank takie znajdziesz - zobacz sobie.
KamaDu
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 22 Sty 2019, 09:42
Wpisz liczbę między 11 a 99: 13

Postprzez aggy30 w 22 Sty 2019, 20:42

Zaaranżuj dla niej miły wieczór, w eleganckim miejscu z niesamowitym klimatem. Myślę, że dobrym pomysłem będzie zabranie jej do Bubbles Bar. Miły wieczór idealnie podkreśli lampka prawdziwego szampana, a jak poprosisz, obsługa przygotuje specjalną dekorację stolika w przytulnym miejscu. Z pewnością będzie to miły początek wieczoru ...
aggy30
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 10 Gru 2018, 22:12

Postprzez Ela78 w 06 Lut 2019, 08:11

Ja na twoim miejscu pomyślała bym o jakimś wyjeździe we dwoje chociażby na weekend. Przed wyjazdem możecie się wybrać do eleganckiego lokalu na romantyczną kolację, by świętować ten ważny dla was dzień. najlepsze miejsce jakie moge polecić na taką uroczystość jest Restauracja Akademia. Lokal z klimatem, jedzenie przepyszne. To będzie dla was niezapomniany wieczór.
Ela78
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 06 Mar 2017, 19:49
Wpisz liczbę między 11 a 99: 66

Postprzez Majzunia w 01 Maj 2019, 18:06

Jak chcesz zrobic ukochanej dobry prezent to polecam Ci sie zainteresować ofertami na buty na tej stronie tutaj https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie- ... i-521.html Jest to bardzo ciekawa strona z wieloma ładnymi modelami butów które z pewnością Ci sie spodobają.
Majzunia
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 05 Lis 2016, 18:08
Wpisz liczbę między 11 a 99: 87

Postprzez CałaJa w 27 Maj 2019, 11:03

Nie zawsze musi być to jakiś drogi prezent, bo nie zawsze jest taka potrzeba. Lepiej kupić coś fajnego i z pomysłem niż bezsensownie wydać kupę kasy. Osobiście ostatnio wpadłam na takie piżamy - https://hellomorning.pl/pl/23-bluzki-z-dlugim-rekawem i myślę, że to akurat mógłby być dobry pomysł. Kobiety z takich przemyślanych prezentów bardzo się cieszą ;)
Image
CałaJa
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 29 Wrz 2016, 13:33
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez versiroth w 28 Maj 2019, 08:07

versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43

Postprzez patrycjaa w 23 Lip 2019, 13:00

W mojej ocenie bielizna to fajny temat na prezent dla każdej z nas, tutaj https://ekskluzywna.pl/ mają prze ogromny wybór, często tam zaglądam po różne nowe fanty do mojej szafy.
patrycjaa
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 08 Gru 2016, 10:55
Wpisz liczbę między 11 a 99: 13

Postprzez versiroth w 05 Wrz 2019, 14:37

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting
versiroth
VIP

Postprzez versiroth w 22 Lis 2019, 15:41

versiroth
VIP

Poprzednia

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości