Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Skup desek? Znacie?

• Reklama

Skup desek? Znacie?

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Skup desek? Znacie?

Postprzez szczeppa77 w 27 Kwi 2018, 00:20

Chciałabym się dowiedzieć czy może znacie jakąś firme, która skupuje stare drewno? Jesli tak, powiedzcie mi proszę jaki skup starych desek możecie mi podpowiedzieć do sprzedaży tego materiału? Mam tego pełno u siebie na posesji i chciałabym sie go jak najszybciej pozbyć!
szczeppa77
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 30 Lis 2016, 14:16
Wpisz liczbę między 11 a 99: 22

Re: Skup desek? Znacie?

Postprzez versiroth w 28 Maj 2019, 08:30

versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez pieknyolek w 24 Cze 2019, 09:52

pieknyolek
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 29 Sty 2019, 12:35
Wpisz liczbę między 11 a 99: 14

Postprzez versiroth w 05 Wrz 2019, 14:59

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości