Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Co czytaja Wasze dzieci i w jakim wieku sa?

• Reklama

Co czytaja Wasze dzieci i w jakim wieku sa?

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Postprzez Malzooowaa w 01 Maj 2018, 18:09

Malzooowaa
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 01 Maj 2018, 18:08
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33

Re: Co czytaja Wasze dzieci i w jakim wieku sa?

Postprzez marcelinawww w 20 Maj 2018, 10:27

Mój 14latek czyta teraz Kroniki Saltamontes - Moniki Marin. Drugi tom już ;) Dostał od dziadków na świeta. A mnie już męczy żebym kupiła mu III tom - bo niedawno wyszedł. A Kroniki to opowieść o dwójce chłopców, biednych sierotach którzy po zakońćzeniu II wojny światowej uciekają z sierocińca i wybierają się w podróż po Europie. Jest dużo tajemnic, bractwo.... Ogólnie w sam raz dla młodych chłopców książki :)
marcelinawww
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 15 Mar 2017, 09:00
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44

Postprzez wiola438 w 29 Maj 2018, 21:15

Kroniki Saltamontes czytałam i ja, mimo że mam nieco więcej lat niż naście :) Piękna historia, pisana prostym językiem ale wnosząca w życie czytelnika bardzo dużo, przede wszystkim mądrości dotyczących przyjaźni, poświęcenia, miłości czy umiejętności przyznawania się do błędów i ich naprawiania. Niestety dzisiaj to rzadkość. Dla młodych ludzi zwłaszcza to mega pouczające. Mnie jednak zaciekawiła tez historia bractwa. czekam na trzeci tom, syn już zamówił na stronie.
wiola438
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 09 Paź 2017, 17:50
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez delia35 w 30 Maj 2018, 17:07

Ja też czekam na przesyłkę. Pierwsze dwa tomy bardzo mnie wciągnęły. Trzeci podobno najdłuższy :D Wszystko ma się wyjaśnić i połączyć. Już nie mogę się doczekać.
delia35
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 21 Cze 2017, 11:31

Postprzez shoppinglover w 26 Kwi 2019, 14:02

Jeśli chodzi o książki dla dzieci, to u mojej córki przerobiliśmy już mnóstwo tematów. Od serii "Zaopiekuj się mną", przez "Pralinkę" i "Zosię z ulicy Kociej", aż po "Wojowników", którzy teraz są u niej numerem jeden. Ma dziesięć lat i bardzo wkręciła się w świat tych kotów. Znacie tę serię? Jeśli Wasze pociechy lubią zwierzęta i klimat fantastyki, powinna im przypaść do gustu :)
shoppinglover
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 05 Lut 2019, 11:00

Postprzez femka w 27 Maj 2019, 05:50

Moja córka ma 5 lat i czytam jej książeczki które tu https://www.gandalf.com.pl/k/dla-dzieci-i-mlodziezy/ kupuję, wybór jest ogromny, zawsze sporo promocji i niewysokie ceny więc nie wydaje dużo a mała ma tyle książek ile chce :)
femka
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 13 Paź 2016, 15:56

Postprzez versiroth w 28 Maj 2019, 08:45

versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43

Postprzez versiroth w 05 Wrz 2019, 15:14

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting
versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 29 gości