Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Sklep internetowy

• Reklama

Sklep internetowy

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Sklep internetowy

Postprzez aksamitna93 w 10 Maj 2018, 22:45

Pracuję w sklepie zoologicznym. Mamy bardzo dobrą ofertę, prowadzimy sprzedaż stacjonarnie oraz przez portale aukcyjne. W tym roku zamierzamy otworzyć sklep internetowy. Stworzenie go powierzyliśmy https://www.inseo.pl/projektowanie-tworzenie-sklepu-internetowego/ ponieważ już kiedyś z nimi współpracowaliśmy. Czy waszym zdaniem ciężko będzie się przebić przy tak dużej konkurencji.
aksamitna93
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 21 Kwi 2018, 12:36
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Re: Sklep internetowy

Postprzez cracoviaczka w 20 Sie 2018, 16:46

A ja mam własny sklep internetowy z biżuterią :) Jego stworzeniem i wdrożeniem na magento zajęli się fachowcy z https://fastwhitecat.com/ i pewnie dzięki temu teraz mam tak dużo klientów :) Mój sklep jest nowoczesny i czytelny- czyli dokładnie taki, jaki chciałam żeby był.
cracoviaczka
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 20 Sie 2018, 13:09
Wpisz liczbę między 11 a 99: 64

Postprzez makarka w 21 Sie 2018, 13:51

Moim ulubieńcem wśród sklepów online jest Kruk. Uwielbiam tam kupować biżuterię, ostatnio znalazłam bardzo fajne przecenione kolczyki ślubne na https://wkruk.pl/bizuteria/slubna
w dodatku sa śliczne i delikatne i złote, takie jakie sobie wymarzyłam do mojej sukienki :)
makarka
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 20 Sty 2017, 16:55

Postprzez basia12 w 31 Sie 2018, 21:43

Jeśli posiadacie sklep internetowy warto skorzystać z oferty https://positiveretail.pl/system-zarzadzania-erp-crm/. System zarządzania erp to świetne rozwiązanie, jeśli chcemy wszystko dobrze zorganizować :)
basia12
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 09 Kwi 2018, 10:25
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33

Postprzez kikiki w 07 Wrz 2018, 08:01

cracoviaczka oooo to witaj w klubie, też prowadzę podobny sklep :) Korzystałam z pomocy znajomego informatyka, który zajął się stworzeniem sklepu a teraz dba o jego odpowiednie pozycjonowanie. Powiedz mi prosze, czy sama robisz zdjęcia produktów, które masz w ofercie czy jednak korzystasz z pomocy profesjonalistów w tym celu ? Pytam bo poważnie zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty firmy NFStudio, która zajmuje się m.in fotografią produktową.
kikiki
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 08 Maj 2017, 14:31
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33

Postprzez konesersokow w 08 Wrz 2018, 14:07

Ciekawa jestem, czy przypadkiem ten sklep https://diolut.pl/pochlaniacz-oparow-lu ... 5_237.html również był robiony przez tych samych programistów
konesersokow
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 11 Kwi 2018, 09:55
Wpisz liczbę między 11 a 99: 85

Postprzez Sleale w 19 Paź 2018, 08:40

Sama własnie planuję otworzyć swój sklep internetowy i szukam jakiejś dobrej i sprawdzonej firmy, zajmującej się świadczeniem takich usług jak tworzenie i projektowanie stron www z Warszawy. Może jest na forum ktoś kto zna taką firmę i może mi ją polecić/ Będę wam bardzo wdzięczna za podanie jakiś namiarów!
Sleale
Foremka
Foremka

Dołączenie: 17 Sie 2017, 21:36
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55

Postprzez Marakes w 07 Mar 2019, 18:22

Jeśli otwieramy własny sklep internetowy to musimy zwrócić wielką uwagę na to aby dobrze budować relacje z naszymi klientami. Po zakończonych zakupach nie dajmy im o nas zapomnieć. W takich przypadkach fajnie sprawdzają się systemy CRM https://craftware.pl/co-jest-crm-czy-warto-z-niego-korzystac/ które znacząco pomagają nam i naszej firmie w budowaniu długofalowych relacji z klientami.
Marakes
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 21 Paź 2018, 20:59
Wpisz liczbę między 11 a 99: 34

Postprzez patrycjawawrzak w 18 Mar 2019, 09:10

Ja ostatnio zrobiłam dość konkretne zakupy w sklepie internetowym, który poleciła mi przyjaciółka. Jako, że powoli się urządzam to szukam wszystkiego do aranżacji wnętrz. I w ten sposób udało mi się już załatwić z Opoczna płytki łazienkowe https://plytki24.pl/opoczno/plytki-lazienkowe/cat_2055.html, które idealnie będą pasować do łazienki i toalety. Plusem jest to, że cale zakupu zrobiłam bez podróży do marketów budowlanych i stania w kolejkach... Poza tym stacjonarnie nie widziałam podobnych płytek i takich zróżnicowanych kolekcji, więc liczę na to, że te nowe wnętrza szybko mi się nie opatrzą i za kilka miesięcy nie będę planować kolejnego remontu. :D
patrycjawawrzak
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 03 Sty 2019, 15:16
Wpisz liczbę między 11 a 99: 77

Postprzez partner w 11 Kwi 2019, 11:01

Teraz to wlasciwie mozna wszystko czego sie chce kupic w sklepach online. Dla mnie jest to o tyle wygodne, ze pozwala mi zaoszczedzic sporo czasu. Przeciez pojechac na klasyczne zakupy to nie tylko czas ale takze pieniadze na paliwo. W sieci mnie to kosztuje jakis maly promil tego. Aktualnie jestem na etapie szukania sklepow zwiazanych z materialami budowlanymi poniewaz planuje remont podlogi w salonie. Kiedys sie pokusilem na pelene i jakos specjalnie dobrze na tym nie wyszedlem. Dziadostwo sie powyginalo gdyz weszla pod nie wilgoc. Drugi raz nie zamierzam popelniac tego samego bledu. Z tego co sie orientuje to podloga pod nimi jest dosyc prosta wiec najlepiej bedzie polozyc w ich miejsce jakies plytki. Szczerze to bardzo podobaja mi sie te drewnopodobne od Paradyz - https://sklep.paradyz.com/produkty/plyt ... ne-drewnem Maja w sobie taki urok, nie widzialem ich jeszcze na zywo ale nawet na zdjeciu pieknie imituja drewno. Do tego odpadaja wszelkie kwestie zwiazane z utrzymaniem ich w dobrej kondycji .. nie trzeba cyklinowac, ani lakierowac takiej podlogi. Jak dla mnie bomba :)
partner
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 10 Kwi 2019, 21:57
Wpisz liczbę między 11 a 99: 15

Postprzez versiroth w 05 Wrz 2019, 16:28

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43

Very nice blog, so thank you for the time spent!

Postprzez FrankJScott w 10 Lis 2019, 17:54

Loving this article :) I suggest useful blogs like this article, this resource and this info, not to mention this site and this source. Also worth checking out are pages such as this forum, this source and this resource, not to mention this source and this resource and this forum, this info and this article, not to mention this resource and this info. Check out this website, this site and this article, not to mention this resource and this site alongside sites such as this resource, this website and this page, not to mention this article and this url and finally this site, this url and this page as well as this info and this blog. Don't forget this page, this url and this forum, not to mention this blog and this info alongside blogs such as this resource, this resource and this url. Moreover there's this info and this blog and finally this article, this url and this blog. Moreover this article and this page are good too!
FrankJScott
Maniaczka

Dołączenie: 06 Lis 2019, 18:35
Miejscowość: Antigua and Barbuda
Wpisz liczbę między 11 a 99: 23

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości