Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Targi mieszkaniowe.

• Reklama

Targi mieszkaniowe.

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Targi mieszkaniowe.

Postprzez Manka11 w 14 Maj 2018, 09:07

W obecnych czasach, w których praktycznie wszystko dostępne jest w Internecie, możemy bez wychodzenia z domu przeglądać setki ofert mieszkań nowych, prosto od deweloperów, takich, które są dopiero w planach, ale też tych dostępnych na rynku wtórnym. Mogą to być propozycje nieruchomości znajdujących się na drugim końcu miasta, albo też i Polski. Jednak mimo takiego łatwego i powszechnego dostępu do ofert mieszkaniowych praktycznie przez non stop, niezależnie od pory dnia i roku, tradycyjne targi nieruchomości cieszą się dużą popularnością. Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/trojmiasto/
Manka11
Foremka
Foremka

Dołączenie: 06 Paź 2015, 08:14
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Re: Targi mieszkaniowe.

Postprzez ana w 05 Lip 2018, 05:15

Warto chodzić na targi bo czasem są tam promocje których deweloper nie oferuje przy zwykłym zakupie. Moja siostra jak kupowała mieszkanie w promocji dostała garaż gratis a to koszt około 30 tys więc niemało. Też liczę że mi się taka promocja trafi i nawet mam na oku ładne osiedle Warszawa przy al Jerozolimskich
ana
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 29 Sie 2016, 14:59
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez Wera23 w 03 Lut 2019, 13:42

Warto też uczestniczyć w takich targach jako wystawca, jeśli ma się własną firmę związaną z tą branżą. Wtedy koniecznie trzeba też zadbać o atrakcyjny wygląd swojego stoiska targowego. W firmie https://www.retio.pl możecie zamówić bardzo wysokiej jakości ścianki reklamowe, rollupy, banery, potykacze, lady wystawiennicze, a nawet całe, kompletne stoiska. Firma ta działa już wiele lat na rynku i zyskała zaufanie klientów. Sądzę więc, że warto zapoznać się z tą ofertą ;)
Wera23
Przyjaciółka
Przyjaciółka

Dołączenie: 14 Maj 2017, 08:25
Wpisz liczbę między 11 a 99: 34

Postprzez ZeroJeden w 03 Lut 2019, 16:56

Takie targi odbywają się bardzo często. Ja niedawno miałem okazję być w Krakowie - polecam ;)
ZeroJeden
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 18 Maj 2017, 22:11
Wpisz liczbę między 11 a 99: 36

Postprzez Werka159 w 15 Mar 2019, 14:53

Zgadzam się z tym, że warto brać udział w targach jako wystawca. To doskonała okazja do tego, aby pokazać swoją działalność potencjalnym klientom. Oczywiście trzeba się do tego solidnie przygotować. Według mnie niezbędna jest atrakcyjna ścianka reklamowa, ulotki, wizytówki oraz gadżety. Tutaj sprawdzą się na pewno długopisy, smycze z logo takie jak tutaj https://adsmycze.pl/, kubki oraz pendrive’y. Są one zwykle mile widziane przez odwiedzających targi. :)
Werka159
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 03 Sie 2017, 07:58
Wpisz liczbę między 11 a 99: 25

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: versiroth oraz 1 gość