Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Nawiążę współpracę dotyczącą spedycji

• Reklama

Nawiążę współpracę dotyczącą spedycji

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Nawiążę współpracę dotyczącą spedycji

Postprzez a-kazmierczak-64 w 14 Maj 2018, 12:02

Witam!

Mam dosyć ogromne pod względem łącznej powierzchni pola uprawne, ogrody i sady. Jestem biznesmenem mającym umowy z największymi sieciami sklepów oferującymi świeżą żywność dostępną od ręki w Twoim hipermarkecie. W związku z moim aktualnym zamówieniem, aktualnie pilnie szukam spółki, którą opisują głównie słowa takie jak: firma spedycyjna warszawa. To, co mnie interesuje to przede wszystkim eksport jabłek. Aby była całkowita jasność, aktualnie nie bawię się w import owoców. Owoce i warzywa, które wysyłam moim klientom pochodzą w 100% z polskich zbiorów. Jeśli znana jest Wam spedycja drobnicowa, to zapraszam gorąco do kontaktu. Jeśli Twoja oferta mnie zainteresuje, z pewnością się dogadamy atrakcyjne warunki współpracy dla obu stron. Pozdrawiam.
a-kazmierczak-64
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 22 Mar 2018, 08:33
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Re: Nawiążę współpracę dotyczącą spedycji

Postprzez Ann45 w 14 Maj 2018, 13:34

Jeżeli wypatrujesz wyjątkowo wyśmienitych, zdrowych wyrobów gospodarstwa rolnego czy to do pochłonięcia czy też do sprzedawania znacznie obszerniejszymi dozami to zdecydowanie doradzam produkt którym jest borówka amerykańska. Jest to bardzo wyśmienity a jednocześnie jeden z najzdrowszych owoców. Dżemy smakują bajecznie. Faktycznie sugeruję gospodarkę, jaką jakiś czas temu odszukałam w internecie.
Ann45
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 14 Maj 2018, 13:33

Postprzez luzciusz w 24 Maj 2018, 15:25

Jeśli szukasz firmy spedycyjnej w okolicach Warszawy, powinieneś zajrzeć na https://spolkicywilne.pl/wojewodztwo/wielkopolskie gdzie znajduje się rejestr wszystkich spółek cywilnych świadczących usługi i nie tylko. Z pewnością w rejestrze tym znajdziesz interesującą Cię firmę i będziesz mógł nawiązać kontakt :)
luzciusz
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 23 Maj 2018, 22:09
Wpisz liczbę między 11 a 99: 53

Postprzez versiroth w 28 Maj 2019, 10:37

versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43

Postprzez versiroth w 05 Wrz 2019, 17:03

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
versiroth
VIP

Postprzez versiroth w 22 Lis 2019, 18:11

versiroth
VIP

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości