• Reklama

Kancelaria adwokacka

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Re: Kancelaria adwokacka

Postprzez Wiki w 23 Gru 2018, 22:42

Ja mogę polecić kancelarię z Warszawy JST, ich adwokat Pan Tomaszczyk bardzo mi pomógł w sprawie przeciwko nieuczciwemu pracodawcy, skuteczny, zaangażowany i doświadczony. Warto mieć go po swojej stronie.
Wiki
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 07 Sty 2018, 16:24
Wpisz liczbę między 11 a 99: 25

Postprzez adw26 w 04 Sty 2019, 09:18

Ja za to bardzo polecam https://www.leszczynska.com.pl/ !
Adwokat Leszczyńska naprawdę świetnie zajęła się moją trudną sprawą...
adw26
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 04 Sty 2019, 09:09
Miejscowość: Wałbrzych
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez Olkka w 11 Sty 2019, 17:49

Wiki napisał(a):Ja mogę polecić kancelarię z Warszawy JST, ich adwokat Pan Tomaszczyk bardzo mi pomógł w sprawie przeciwko nieuczciwemu pracodawcy, skuteczny, zaangażowany i doświadczony. Warto mieć go po swojej stronie.

Też korzystałam z pomocy Pana Tomaszczyk. Poleciła mi go koleżanka i miała rację, choć sama nie jestem z Warszawy to opłaciło mi się kilka razy do niego dojechać na spotkanie, bo sprawę wygrałam;)
Olkka
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 22 Maj 2018, 19:56
Wpisz liczbę między 11 a 99: 35

Postprzez Ela78 w Dzisiaj, 08:55

Jeśli ktoś szuka prawnika lub adwokata w danej dziedzinie to takie informacje ma podane jak na dłoni np. w serwisie Ranking Adwokatów . Moja znajoma znalazła tu prawnika do sprawy rozwodowej. Najpierw uzyskała poradę prawną za darmo a potem znaleźli jej dobrego prawnika i sprawe wygrała. Warto szukać dobrych prawników na takich właśnie stronach.
Ela78
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 06 Mar 2017, 19:49
Wpisz liczbę między 11 a 99: 66
Poprzednia

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości