Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - córka

• Reklama

córka

Jak przygotować się do ciąży? Kilka porad co zrobić przed
Ciążowe zapiski

Moderator: Kitka

Re: córka

Postprzez beata22 w 07 Gru 2015, 18:46

Pewnie że zdrowie najważniejsze ale każda mama w głębi serca chcę córę albo synka. Szczególnie jak już jedno dziecko jest. Jakbyście chciały poczytać o rozwoju, zdrowiu dzieci to znalazłam świetny portal http://www.tatento.pl Są bardzo fachowe artykuły. Możecie też sobie stworzyć własną stronę i dokumentować rozwój dziecka i tworzyć albumy ze zdjęciami. Bardzo podoba mi się też agregat blogów. Rano do kawy mam co czytać.
beata22
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 26 Kwi 2015, 08:43
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez Gromzer w 18 Gru 2015, 17:50

Się ciesz z dziewczynami same problemy są. Dziewczyny się obrażają obgadują za plecami jedna na drugą coś mówi strzelają fochy a chłopak z chłopakiem da sobie w mordę i jest wszystko w porządku .
Gromzer
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 08 Gru 2015, 13:04
Wpisz liczbę między 11 a 99: 34

Postprzez Asik w 05 Sie 2016, 21:06

Według mnie nie ważna jest płeć dziecka tylko to by urodziło się zdrowe :) Ogólnie jako młode mamy powinnyśmy poszerzać swoją wiedzę na temat dzieci ja lubię zaglądać do takich serwisów jak dzieciakowo.pl bo jest na nim sporo ciekawych artykułów. Ogólnie lubię zaglądać na takie strony bo jest na nich sporo ciekawych i pouczających artykułów :)
Asik
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 26 Sie 2015, 19:59
Wpisz liczbę między 11 a 99: 13

Postprzez sybilla77 w 18 Sty 2017, 11:35

Dziecko przede wszystkim musi być zdrowe :) osobiście wiem, że jednak nie zawsze jest łatwo dbać o naszą pociechę :) Prawdą jest jednak, że pomimo wszystko ważne jest by dbac także o jej odpowiedni rozwój. Ostatnio miałam okazję trafić na http://ckperla.pl/, gdzie można znaleźć dużo różnego rodzaju kursów dla dzieci i warsztatów, których zadaniem jest rozwijanie umiejętności dziecka :) Moim zdaniem jest to świetna sprawa, bo dziecko zdobywając nowe umiejętności uczy się ciekawości do świata!
sybilla77
Foremka
Foremka

Dołączenie: 24 Lut 2016, 16:26
Wpisz liczbę między 11 a 99: 25

Postprzez certabcin w 05 Wrz 2017, 20:30

Według mnie, warto się w tym temacie radzić znajomych. Wielu rzeczy można się wówczas dowiedzieć.
Problemy odłożone na później mają to do siebie, że często same się rozwiązują
Awatar użytkownika
certabcin
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 30 Sie 2017, 20:51
Wpisz liczbę między 11 a 99: 35

Postprzez versiroth w 01 Cze 2019, 12:44

versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43

Postprzez versiroth w 11 Wrz 2019, 18:39

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43
Poprzednia

Powróć do Ciąża

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości