Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - fotografia do ślubu

• Reklama

fotografia do ślubu

Jak przygotować się do ciąży? Kilka porad co zrobić przed
Ciążowe zapiski

Moderator: Kitka

fotografia do ślubu

Postprzez Kambodza w 31 Lip 2017, 17:56

Ja bym polecała Pana Rafała Gąsiorowskiego z Rzeszowa. Robi przepiękne sesje, nie tylko ślubne. Na jego stronie internetowej znajdziecie najróżniejsze zdjęcia: http://rgfotograf.pl/portfolio/sluby/. Koniecznie zajrzyjcie.
Kambodza
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 06 Lip 2017, 18:07
Wpisz liczbę między 11 a 99: 56

Re: fotografia do ślubu

Postprzez Fotograf w 19 Lut 2018, 16:08

A czy ktoś z was poleci jakiegoś kamerzyste dobrego? Mój wujek zajmuje się takimi rzeczami ale chciałabym, żeby uczestniczył w imprezie a nie stał za kamerą. Ważna jest dla mnie jakość jednak nie musi to być bardzo profesjonalne i zmontowane nagranie. To pamiątka tylko dla mnie. Na pewno wymogiem jest stabilizator do kamer żeby jakoś to nagranie wyglądało ;)
Fotograf
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 19 Lut 2018, 15:58
Wpisz liczbę między 11 a 99: 45

Postprzez zorrika w 26 Mar 2018, 22:40

Bardzo ładne zdjęcia tego fotografa, myślę że to dobry wybór będzie
zorrika
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 26 Mar 2018, 22:39
Wpisz liczbę między 11 a 99: 43

Postprzez Tabo w 20 Maj 2018, 22:49

Jeśli szukacie dobrego fotografa ślubnego w Rzeszowie to odsyłam Was do http://foto-agent.pl Bardzo ładne zdjęcia i świetna współpraca przed, w trakcie i po!! Bardzo dobrze trafiliśmy.
Tabo
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 15 Maj 2017, 18:56
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44

Postprzez luzciusz w 23 Maj 2018, 22:11

Mój znajomy też jest fotografem i może spełni Wasze kryteria :)
luzciusz
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 23 Maj 2018, 22:09
Wpisz liczbę między 11 a 99: 53

Postprzez Greta w 04 Cze 2018, 09:38

My korzystaliśmy z usług fotografa z Krakowa - studio Fotopress55 i muszę przyznać, że zdjęcia wyszły niesamowicie. Świetna jakość i przede wszystkim niepowtarzalny wygląd, który robi wrażenie do dziś. Jak ktoś szuka profesjonalisty to polecam skorzystać.
Awatar użytkownika
Greta
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 13 Lip 2017, 07:12
Wpisz liczbę między 11 a 99: 69

Postprzez Dzieciak w 28 Cze 2018, 11:40

Również szukam dobrego fotografa do ślubu, który sprawi, że zdjęcia będą naszą pamiątką do końca życia. Długo rozważałam wiele opcji i w sumie chyba najbardziej odpowiada mi oferta Windadonieba > http://windadonieba.com/ Rzetelność, uczciwość, terminowe wywiązywanie się z umów to ich priorytety. Dbają o to, by poziom oddanego przez reportażu, pokrywał się z poziomem prezentowanym w portfolio. Nie uznają kompromisów w kwestii jakości zrealizowanego materiału. Każde zrobione przez nich zdjęcie, to ich wizytówka.
Dzieciak
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 17 Kwi 2018, 17:15
Wpisz liczbę między 11 a 99: 22

Postprzez jarek45601 w 23 Sie 2018, 07:33

Wybór fotografa do ślubu zawsze jest bardzo trudny.W tych tematach trzeba się znajomych doradzać.
jarek45601
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 23 Sie 2018, 07:30
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33

Postprzez janka88 w 30 Sie 2018, 08:18

Jeżeli chcecie mieć naprawdę wyjątkową sesję to możecie też pomyśleć o rozwiązaniu oryginalnym - czyli o bodypaintingu. Pani Emilia Obłękowska jest specjalistką w tej dziedzinie - wystarczy zapoznać się z jej stroną https://bodypainter.pl/. Jestem pewna, że jej projekty przypadną Wam do gustu. Takie zdjęcia będą jedyne w swoim rodzaju.
janka88
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 11 Sie 2016, 09:06
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez darek3343 w 31 Sie 2018, 06:55

Przed ślubem zamówiłem firmę http://inout-design.com/ żeby zrobiła huśtawkę w moim ogrodzie. Później jak miałem ślub to wyszło bardzo dużo fajnych zdjęć na tej całej huśtawce.
darek3343
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 31 Sie 2018, 06:52
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55

Postprzez versiroth w 01 Cze 2019, 13:09

versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43

Postprzez versiroth w 11 Wrz 2019, 19:05

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43

Powróć do Ciąża

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości