Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Badanie tomografii stomatologicznej w ciąży

• Reklama

Badanie tomografii stomatologicznej w ciąży

Jak przygotować się do ciąży? Kilka porad co zrobić przed
Ciążowe zapiski

Moderator: Kitka

Badanie tomografii stomatologicznej w ciąży

Postprzez Sleale w 22 Sie 2017, 04:12

Witam, piszę ponieważ kogoś może dotyczyć temat. Musiałam mieć w drugim trymestrze ciąży wykonane badanie tomograficzne stomatologiczne, ze względu na wypadek komunikacyjny jakiego doznałam. Niestety nie mogło to poczekać. Ponieważ jestem z okolic Wrocławia trafiłam do http://panoramed.pl/diagnostyka#tomogra ... tologiczna ,jeśli któraś z was musiałaby mieć tez wykonane takie badanie to zwróćcie się do nich. Są świetnie przygotowani. Zadbali o mnie szczególnie. Dużo czytałam o tym jak powinno takie badanie wyglądać u kobiet w ciąży i byli do niego przygotowani,zastosowali przesłony osłaniające brzuch.
Sleale
Foremka
Foremka

Dołączenie: 17 Sie 2017, 21:36
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55

Re: Badanie tomografii stomatologicznej w ciąży

Postprzez mirek44 w 26 Wrz 2018, 10:19

Jak kobieta jest w ciąży to powinna szukać body dla dzieci w sklepie https://www.gluck.pl/body-303/ .
mirek44
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 26 Wrz 2018, 10:07
Wpisz liczbę między 11 a 99: 45

Postprzez versiroth w 01 Cze 2019, 13:14

versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez versiroth w 11 Wrz 2019, 19:10

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Powróć do Ciąża

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości