Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Prezent dla ciężarnej

• Reklama

Prezent dla ciężarnej

Jak przygotować się do ciąży? Kilka porad co zrobić przed
Ciążowe zapiski

Moderator: Kitka

Re: Prezent dla ciężarnej

Postprzez DawidKrawczyk w 02 Lis 2018, 09:22

wydaje mi się ,że najbardziej potrzebny będzie wózek z drugiej strony jest to dość duży wydatek.

modanaobcasach
DawidKrawczyk
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 02 Lis 2018, 09:20
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44

Postprzez AndrzejZajac w 03 Gru 2018, 23:29

uważam ,że ubranka dla dziecka były by bardzo dobrym prezentem.

ochrona pszenicy ozimej
AndrzejZajac
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 03 Gru 2018, 23:28
Wpisz liczbę między 11 a 99: 22

Postprzez IgorZajac w 06 Gru 2018, 02:32

Również uważam ,że to bardzo dobry pomysł i bardzo chętnie kiedyś z niego skorzystam.

komplety rowerowe męskie
IgorZajac
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 06 Gru 2018, 02:31

Postprzez Majkaaa w 06 Gru 2018, 13:01

Nie da się ukryć, że wózek jest chyba jednym z najważniejszych elementów wyprawki. Jeśli chcesz kupić właśnie taki prezent przyszłej mamie to najlepiej najpierw się z nią skonsultować w tej sprawie. Może już ma jakiś upatrzony i zaoszczędzi Ci szukania, a jeśli nie to przynajmniej powie Ci o swoich wymaganiach względem wózka. U mnie np. tak było, teściowie bardzo chcieli sprezentować przyszłej wnuczce wózek, kazali mi wybrać jaki chcę a oni za niego zapłacili- takie rozwiązanie jest najlepsze! Dodam tylko, że zdecydowałam się na anex sport i jestem z niego bardzo zadowolona- i mimo, że nie ja za niego płaciłam cena była wcale niewygórowana.
Majkaaa
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 08 Wrz 2017, 19:25

Postprzez MaciejMajewski w 08 Gru 2018, 09:05

wypowiedź tego pana jest bez dwóch zdań najlepsza nic dodać nic ująć.

manifiq
MaciejMajewski
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 08 Gru 2018, 09:04
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33

Postprzez EliotJankowski w 09 Gru 2018, 18:50

może jakieś ładne kwiaty i ubranka dla dziecka.

podnośnik samochodowy
EliotJankowski
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 09 Gru 2018, 18:48
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33

Postprzez RonaldDudek w 16 Gru 2018, 21:44

może jakieś ciuchy dla dziecka lub coś podobnego.

prezent na 20 rocznicę ślubu
RonaldDudek
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 16 Gru 2018, 21:39

Postprzez PrzyszlaMama w 08 Sty 2019, 20:57

Ja pomyślałam o jakiejś fajnej ramce, którą będzie mogła powiesić na ścianie wraz ze zdjęciem malucha. W ofercie > https://aluramy.pl/ znalazłam najpopularniejsze formy ram drewnianych, ram aluminiowych oraz antyramy. Zauważyłam też, że w ich sklepie dostępne są ramy drewniane o przeróżnych profilach produkowanych jedynie dla tej firmy, z najwyższej jakości drewna sosnowego.
PrzyszlaMama
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 14 Gru 2017, 23:05
Wpisz liczbę między 11 a 99: 50

Postprzez Marika 24 w 12 Kwi 2019, 17:38

W mojej ocenie warto pomyśleć o Cyclotest MyWay komputerze cyklu :) po porodzie nie chce się zazwyczaj kolejnej ciąży od razu, a podczas karmienia nie każda forma antykoncepcji jest dobra. Komputer cyklu ukazuje płodny czas, jest łatwy w obsłudze i precyzyjny. Ten, który polecam ma do wyboru także tryb antykoncepcji, więc dla karmiącej mamy to świetna metoda zabezpieczenia przed nieplanowaną kolejną ciążą.
Marika 24
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 15 Lut 2019, 13:57
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez Wera23 w 24 Kwi 2019, 16:32

Myślę, że dobrym pomysłem może być tez biustonosz do karmienia. Takie biustonosze produkuje między innymi firma Kinga. Zostawiam Wam więc link do sklepu, w którym można takie biustonosze zamówić. Biustonosze Kinga są naprawdę wysokiej jakości, więc sądzę, że każda kobieta, która dostanie taki prezent, będzie zadowolona ;)
Wera23
Maniaczka

Dołączenie: 14 Maj 2017, 08:25
Wpisz liczbę między 11 a 99: 34

Postprzez Mercredi w 26 Kwi 2019, 16:32

iustonosz do karmienia to świetna rzecz, ale powinna go dobrać sama ciężarna, nikt inny. Lepszym rozwiązaniem jest podarowanie bonu podarunkowego do sklepu z tego typu rzeczami.
Mercredi
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 15 Mar 2018, 11:30
Wpisz liczbę między 11 a 99: 15

Postprzez versiroth w 01 Cze 2019, 13:19

versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43

Postprzez Wiki w 04 Cze 2019, 14:03

Fajnym pomysłem będzie też poduszka ciążowa. W końcowej fazie ciąży jest na wagę złota!;) A i później, po porodzie też się przydaje przy karmieniu;) Ja np. swoja miałam z superMami i byłam bardzo zadowolona, wygodna, dobrze dopasowana, ładnie wykończona i co ważniejsze super odciąża plecy, kark i brzuszek;)
Wiki
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 07 Sty 2018, 16:24
Wpisz liczbę między 11 a 99: 25

Postprzez MadziulaK w 16 Cze 2019, 16:56

Wiki napisał(a):Fajnym pomysłem będzie też poduszka ciążowa. W końcowej fazie ciąży jest na wagę złota!;) A i później, po porodzie też się przydaje przy karmieniu;) Ja np. swoja miałam z superMami i byłam bardzo zadowolona, wygodna, dobrze dopasowana, ładnie wykończona i co ważniejsze super odciąża plecy, kark i brzuszek;)

Zgadzam się w 100%:) też miałam poduchę z SuperMami, bardzo mi pomogła w końcowym trymestrze- myślę, że każda przyszła mama doceni taki prezent;)
MadziulaK
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 06 Wrz 2018, 16:01
Wpisz liczbę między 11 a 99: 88

Postprzez versiroth w 11 Wrz 2019, 19:15

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting
versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43
Poprzednia

Powróć do Ciąża

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości