Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Zgaga

• Reklama

Zgaga

Jak przygotować się do ciąży? Kilka porad co zrobić przed
Ciążowe zapiski

Moderator: Kitka

Zgaga

Postprzez Natka93 w 26 Lut 2018, 13:19

Witam,
od jakiegoś czasu męczy mnie okropna zgaga i w związku z tym mam pytanie - jak sobie z nią radziliście? Wiem, że można stosować leki na refluks jednak nie są one wskazane dla osób takich jak ja, czyli starających się o malucha. Następna sprawa, to leki wapniowo[magnezowe , które łagodzą zgagę. Jednak moja pani doktor powiedziała, bym zaczęła stosować witaminy z grupy B, które dzięki swojej właściwości regulowania metabolizmu energetycznego, mogą obniżyć częstotliwość napadów zgagi. Do tego przyjmowanie leków na tę przypadłość ma niekorzystny wplyw na ilość witaminy B12 w organizmie i powinno się ją przyjmować w postaci metylokobalaminy, czyli w aktywnej formie. Czy możecie rozwinąć temat ?
Natka93
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 09 Wrz 2017, 11:58
Wpisz liczbę między 11 a 99: 85

Re: Zgaga

Postprzez Izabella w 28 Lut 2018, 14:15

Zimne mleko albo migdały. Mi najbardziej pomagało zimne mleko :)
Carpe diem ~~
Awatar użytkownika
Izabella
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 28 Lut 2018, 13:58
Wpisz liczbę między 11 a 99: 15

Postprzez Kenis w 28 Lut 2018, 16:08

Moim zdaniem dobrze byłoby poczytać jeszcze o lekach i dowiedzieć się, który będzie najlepszy. Istnieje taki serwis jak ktomalek.pl i zawiera setki leków. Masz opis, recepty, ceny i dawkowanie. Tu jest przykład https://ktomalek.pl/xarelto-20-interakc ... ub-8503331 sprawdź sobie to, bo wydaje mi się, że może być bardzo pomocne. Swego czasu pisano już na forum o tej stronie, ale pod kątem adresów aptek w danym mieście.
Kenis
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 09 Mar 2017, 22:19
Wpisz liczbę między 11 a 99: 64

Postprzez andrzej5454 w 18 Gru 2018, 07:43

Teraz zgagę chyba ma bardzo dużo osób.Sam nie wiem z jakiego to jest powodu tak naprawdę.
andrzej5454
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 18 Gru 2018, 07:38
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33

Postprzez versiroth w 11 Wrz 2019, 19:28

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting
versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Powróć do Ciąża

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 60 gości