Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Wymioty

• Reklama

Wymioty

Jak przygotować się do ciąży? Kilka porad co zrobić przed
Ciążowe zapiski

Moderator: Kitka

Wymioty

Postprzez Owulacja7 w 12 Mar 2018, 15:24

Witam serdecznie,
dorgie Panie ja moją ciążę wspominam jako panna porcelanna... Do ubikacji nigdy nie przytulałam się tyle co wtedy.. .Co zjadłam to od razu zwracałam :(
Czy wy miałyście podobnie?
Owulacja7
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 12 Mar 2018, 15:22
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Re: Wymioty

Postprzez Nataniel91 w 03 Cze 2018, 08:59

Moja żona na szczęści nie miała takich problemów, skończyło się na mdłościach.
Nataniel91
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 03 Cze 2018, 08:57
Wpisz liczbę między 11 a 99: 32

Postprzez wojtek44 w 02 Paź 2018, 07:22

Znam przypadki kobiet które zadławiały się wymiotami. Dlatego każdy mąż powinien dbać o swoją zonę żeby tak się nie stało.
wojtek44
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 02 Paź 2018, 07:20
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55

Postprzez karol444 w 09 Gru 2018, 10:24

Tak naprawdę ten temat jest bardzo dziwny.Bardzo on mi się nie podoba pod każdym względem.
karol444
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 09 Gru 2018, 10:18
Wpisz liczbę między 11 a 99: 34

Postprzez marian4 w 18 Lut 2019, 15:18

Ja wymiotami to zawsze bardzo się brzydzę.Nie wiem jak ludzie mogą takie wymioty w ogóle mieć. To jest bardzo ohydne.
marian4
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 18 Lut 2019, 15:12
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33

Postprzez Mercredi w 27 Lut 2019, 13:44

Znam osoby, które miały tego typu problem, to niestety się zdarza i nic na to nie można poradzić. Jedynym ratunkiem są napary z imbiru, który łagodzi mdłości.
Mercredi
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 15 Mar 2018, 11:30
Wpisz liczbę między 11 a 99: 15

Postprzez mirek4466776 w 01 Mar 2019, 10:50

W swoim życiu najbardziej na widziałem wymiotów.Pewnie każdy tak ma jak ja.
mirek4466776
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 01 Mar 2019, 10:41
Wpisz liczbę między 11 a 99: 22

Postprzez versiroth w 01 Cze 2019, 13:34

versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43

Postprzez Marika 24 w 14 Cze 2019, 08:23

na naturalna-plodnosc.pl dużo pisze jak sobie radzić z wymiotami cyt. :
"nie doprowadzaj do silnego uczucia głodu, ponieważ niski poziom cukru może wzmagać objawy;

– wzbogać dietę w białko i węglowodany – powodują one lepsze trawienie, zwalczają nasilenie nudności;

– nawadniaj się, pij dużo wody mineralnej;

– staraj się unikać zapachu i smaku jedzenia, które wywołuje u ciebie mdłości;

– unikaj raczej mocno pikantnych i smażonych potraw;

– zadbaj o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne – zmęczenie może zaostrzać gorsze samopoczucie;

– pij imbirową herbatę ;

– zażywaj witaminy, by wyrównać środki odżywcze, być może cierpisz na ich niedobór;"

zamówiłam z tej strony Cyclotest MyWay i chętnie do niej wracam:)
Marika 24
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 15 Lut 2019, 13:57

Postprzez versiroth w 11 Wrz 2019, 19:31

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43

Powróć do Ciąża

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości