Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Jak schudnąć po ciąży?

• Reklama

Jak schudnąć po ciąży?

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Re: Jak schudnąć po ciąży?

Postprzez Kingac w 07 Kwi 2019, 22:11

Zacząć się ruszać i nie przestawać szybko karmić piersią, a dziecko wyciągnie z nas tłuszcz :D
Kingac
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 07 Kwi 2019, 22:09
Wpisz liczbę między 11 a 99: 64

Postprzez jummymummy w 10 Kwi 2019, 14:43

Myślę, że najważniejszy jest ruch, a przy małym dziecku tego nie brakuje ;) Poza tym odpowiednia dieta to podstawa. Ja wolę nie martwić się o jedzenie i zamawiam catering w Diet4U. Dość szybko wróciłam do formy po pierwszej ciąży, więc bardzo się cieszę :)
jummymummy
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 07 Gru 2017, 12:23
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez cionektiago w 11 Kwi 2019, 13:02

Pamiętam, że moja żona po ciąży chodziła na jogę i na jakieś jeszcze fitnessy. Rok macierzyńskiego jak spędzała z dzieckiem w domu, to może z dwa, a czasami trzy razy w tygodniu wychodziła na ćwiczenia. Pomogło jej to i teraz powróciła to wagi sprzed ciąży.
cionektiago
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 11 Kwi 2019, 12:17

Postprzez Wimala91 w 11 Kwi 2019, 14:12

Zacząć się ruszać, przynajmniej 2 razy po 30 minut w tygodniu i trochę ograniczyć spożywanie węglowodanów, głównie cukrów.
Wimala91
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 11 Kwi 2019, 14:09
Wpisz liczbę między 11 a 99: 87

Postprzez piękniutka w 29 Maj 2019, 21:53

Uosia56 napisał(a):Najlepiej skorzystać z profesjonalnej diety oraz ćwiczyć pod okiem trenera.

__

https://africanmango.pl/

Jakaś konkretna dieta? możesz coś polecić?
piękniutka
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 04 Kwi 2018, 22:37
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33

Postprzez Krystka w 07 Cze 2019, 21:13

wbrew pozorom to nie jest takie trudne - trzeba tylko chciec. Ja zorganizowalam sobie taka silownie w domu - mam orbitreka i bieznie. Cwicze kilka razy w tygodniu i bardzo szybko udalo mi sie zrzucic ciazowy brzuszek ;) Podsylam linka do sklepu https://www.e-insportline.pl/ bo maja swietne sprzety w dobrych cenach
Krystka
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 26 Mar 2019, 21:12
Wpisz liczbę między 11 a 99: 34

Postprzez kasixx w 17 Cze 2019, 09:32

U mnie problemem nie były tylko dodatkowe kilogramy ale też słaba jędrność ciała. Dopiero po takich zabiegach wróciłam do formy https://klinikamiracki.pl/sculpsure/ do tego też ćwiczenia no i aktualnie wyglądam sporo lepiej niż przed ciążą :D
kasixx
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 26 Sie 2018, 20:08
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55

Postprzez mruczka w 20 Cze 2019, 13:57

Ja poszlam na diete plus cwiczenia.. trwalo to pol roku ale niestety moja motywacja spadla.. no i podjadalam wiec efekty takie sobie.. troche kilo zeszlo ale nie tyle ile planowalam :D zdecydowalam sie wiec na zabieg liposukcj wodnej body jet https://katowice.dermed.pl/pl/zabiegi/l ... -body-jet/ w Dermed w Katowicach i teraz mam to czego chcialam :D
mruczka
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 03 Mar 2018, 07:16
Wpisz liczbę między 11 a 99: 25

Postprzez versiroth w 27 Sie 2019, 14:15

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43

Postprzez judyta w 01 Wrz 2019, 10:17

Hej, miałam koleżankę korzystającą z usług cateringu dietetycznego. To także dobra metoda, żeby wrócić do wagi sprzed ciąży (oczywiście dietę połączyć z aktywnością fizyczną). Znam dobry catering: https://healthypack.pl/ na którym ja schudłam blisko 9 kg. Posiłki super smaczne, świeżutkie, dostarczane codziennie do domu czy pracy. Ja bardzo chwalę sobie takie rozwiązania!
judyta
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 26 Lip 2016, 10:11
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44
Poprzednia

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: versiroth oraz 16 gości