Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Odchudzanie

• Reklama

Odchudzanie

i wszystko o tym jak je zachować jak najdłużej

Moderator: Kitka

Odchudzanie

Postprzez paulinapaula w 25 Wrz 2018, 17:45

Cześć!
Od jakiegoś czasu mój mąż zaczął zwracać uwagę na masę mojego ciała, może rzeczywiście po ciąży trochę przytyłam... Ale do sedna, jakie polecacie mi wspomagacze? Jak narazie mam na liście African Mango Slim, to jakaś nowość na rynku ale mówią że to bardzo dobre i szybko efekty widać, stosowaliście? Polecacie?
paulinapaula
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 10 Maj 2018, 11:32
Wpisz liczbę między 11 a 99: 45

Re: Odchudzanie

Postprzez Raena w 01 Paź 2018, 10:59

Nigdy nie stosowałam wspomagaczy, jakoś nie myślałam o tym. Na czym polegaja te wspomagacze?
Raena
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 01 Paź 2018, 10:49
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33

Postprzez Majkaaa w 05 Paź 2018, 11:40

Ja raczej jestem za tradycyjnymi metodami odchudzania- czyli ćwiczenia i dobrze dobrana dieta. Sama dietę zamawiam z Wygodnejdiety, jedzonko mam smaczne, zdrowe i fit a co najważniejsze dzięki nim zaczęłam jeść regularnie i to też sporo pomogło. Teraz mogę już pochwalić się ładną sylwetką;)
Majkaaa
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 08 Wrz 2017, 19:25
Wpisz liczbę między 11 a 99: 22

Postprzez maksik w 08 Paź 2018, 13:53

Raena napisał(a):Nigdy nie stosowałam wspomagaczy, jakoś nie myślałam o tym. Na czym polegaja te wspomagacze?

Np. na http://shapeandbody.eu/pl masz dostępne suplementy diety na bazie takich składników jak szafran czy imbir, które w skuteczny sposób wspomagają twój układ trawienny. Prawidłowy metabolizm skutecznie trawi tłuszcze zapobiegając tym samy ich odkładaniu co jest główną przyczyną nadwagi. Tego typu specyfików jest sporo, ale ja jednak polecam sięganie po te naturalne.
maksik
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 07 Mar 2017, 15:06
Wpisz liczbę między 11 a 99: 98

Postprzez Comal w 08 Paź 2018, 14:27

Siemanko wam wszystkim
Comal
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 08 Paź 2018, 14:27
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez Berta8212 w 12 Paź 2018, 10:36

A może pomysł na modelowanie sylwetki w tej krakowskiej klinice byłbny dobry? Jak uważasz?
Berta8212
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 04 Lip 2017, 13:34
Wpisz liczbę między 11 a 99: 43

Postprzez jurek443 w 16 Paź 2018, 13:06

Teraz to chyba każdy polak bardzo dba o swój wygląd.Chodź oczywiście są osoby co mają to daleko.
jurek443
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 16 Paź 2018, 13:02
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44

Postprzez piękniutka w 20 Paź 2018, 20:49

ja jednak wolałam wprowadzić regularne i zdrowe posiłki, początkowo najwięcej zajmowało mi przygotowanie jedzenia na drugi dzień, bądź co bądź jest to czasochłonne
teraz zamawiam catering dietetyczny z wygodnadieta.pl i jem tak samo, wiele dań jest lepszych niż sama robiłam ;) a jaka oszczędność czasu!
piękniutka
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 04 Kwi 2018, 22:37
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33

Postprzez versiroth w 13 Maj 2019, 23:28

versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43

Postprzez versiroth w 19 Sie 2019, 11:54

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting
versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43

Powróć do Zdrowie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości