Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - opinie o sieci Otvarta

• Reklama

opinie o sieci Otvarta

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Re: opinie o sieci Otvarta

Postprzez janickaa w 24 Maj 2019, 10:02

nikitka no co prawda to prawda. Generalnie sprawdzałam ostatnio parametry internetu i wyszło super, tyle ile obiecują tyle dają także wszystko się zgadza :)
janickaa
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 31 Sie 2017, 19:14
Wpisz liczbę między 11 a 99: 53

Postprzez nikitka w 10 Cze 2019, 05:38

no i nie wiem czy zauważyliście, ale w Otvartej sama aktywacja numeru jest dużo tańsza niż u innych :) Niby jednrazowo się to płaci ale z drugiej strony, po co przepłacać :) ?
nikitka
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 14 Sie 2017, 07:15
Wpisz liczbę między 11 a 99: 56

Postprzez Greta w 12 Cze 2019, 07:34

Ja mam akurat internet od lokalnego dostawcy - firmy Elbonet i mogę takie rozwiązanie każdemu polecić. Wszystko działa sprawnie i bezproblemowo, a o to mi głównie chodziło. W dodatku cena abonamentu jest bardzo korzystna.
Awatar użytkownika
Greta
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 13 Lip 2017, 07:12
Wpisz liczbę między 11 a 99: 69

Postprzez janickaa w 26 Cze 2019, 11:58

no to fakt. Teraz jeszcze jest ta wakacyjna promocja na dodatkowe GB internetu w abonamentach. Jak ktoś ( tak jak ja ) siedzi non stop w sieci w wolnej chwili to na pewno warto skorzystać.
janickaa
Bywalczyni
Bywalczyni

Postprzez nikitka w 09 Lip 2019, 05:18

Ty janickaa ciągle w necie a ja jak to mówią non stop na telefonie wiszę :) no ale co zrobić, taka praca heh. i nie wyobrażam sobie teraz płacić za każdą minutę z osobna. Zbankrutowałabym chyba haha
nikitka
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 14 Sie 2017, 07:15
Wpisz liczbę między 11 a 99: 56

Postprzez janickaa w 31 Lip 2019, 08:48

no co prawda to prawda, mam podobnie :) wszystko idzie do przodu na szczęście i teraz bez problemu można już znaleźć ofertę dopasowaną do naszych potrzeb :)
janickaa
Bywalczyni
Bywalczyni

Postprzez kikiki w 19 Sie 2019, 08:17

P[o kilku miesiącach użytkowania sieci Otvarta jestem zadowolona, że skorzystałam z ich oferty. To moim zdaniem jeden z lepszych operatorów na rynku i fajnie, że coraz więcej osób się do nich przekonuje :)
kikiki
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 08 Maj 2017, 14:31
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33

Postprzez versiroth w 24 Sie 2019, 04:13

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez janickaa w 27 Sie 2019, 09:42

kikiki no i super, o to własnie chodzi by nie przepłacać a jednocześnie być zadowolonym z danej usługi :)
janickaa
Bywalczyni
Bywalczyni

I love this post, so well done for the time spent!

Postprzez FrankJScott w 08 Lis 2019, 07:11

Big fan of this page :) I also recommend related forums such as this article, these guys and this resource, not to mention this info and this resource here.
FrankJScott
Foremka
Foremka

Dołączenie: 06 Lis 2019, 18:35
Miejscowość: Antigua and Barbuda
Wpisz liczbę między 11 a 99: 23

I love this article, so big thanks for the time spent!

Postprzez FrankJScott w 10 Lis 2019, 17:09

Loving this site :) I recommend useful pages such as this site, this forum and this blog, not to mention this blog and this resource. Also worth checking out are articles such as this site, this resource and this page, not to mention this site and this source and this blog, this source and this website, not to mention this website and this website. Check out this article, this resource and this forum, not to mention this article and this info alongside pages like this blog, this website and this site, not to mention this resource and this article and finally this info, this page and this article as well as this page and this info. Don't forget this resource, this resource and this article, not to mention this blog and this resource alongside forums like this page, this info and this info. Moreover there's this article and this info and finally this website, this article and this url. Moreover this info and this info are good too!
FrankJScott
Foremka
Foremka

Dołączenie: 06 Lis 2019, 18:35
Miejscowość: Antigua and Barbuda
Wpisz liczbę między 11 a 99: 23
Poprzednia

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: versiroth oraz 22 gości