Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - dieta

• Reklama

dieta

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

dieta

Postprzez lazurowemorze w 25 Maj 2019, 20:47

powiedzcie mi, bo jestem na diecie i bardzo mi zalezy, zeby troche zrzucic, co pic? wiem ze picie wody jest bardzo wazne, ale moze z miodem czy cos? zeby troche pobudzic organizm do szybszej przemiany materii
lazurowemorze
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 05 Kwi 2019, 07:00
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Re: dieta

Postprzez czarnalidia78 w 26 Maj 2019, 09:06

Poczytaj o diecie ketogenicznej, która przynosi bardzo dobre efekty. Dieta opiera się na rezygnacji z węglowodanów na rzecz produktów wysokotłuszczowych i białkowych. Można w ten sposób zrzucić nawet kilka kg w ciągu miesiąca. Dieta jest przyjemna, bo pozwala nam spożywać potrawy i produkty, takie jak tłuste mięsa, wędliny czy sery. Warto też jest ją urozmaicić o produkty pochodzenia roślinnego, które można znaleźć na przykład w marketbio.pl sklepie polecanym przez dietetyków.
czarnalidia78
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 09 Maj 2017, 20:50

Postprzez kasixx w 03 Cze 2019, 06:45

Z miodem to raczej nie bo to dodatkowe kalorie i cukry, chyba najlepiej samą albo z cytryną bo na https://www.darnatury.pl/blog/article/woda-z-cytryna czytałam, ze to ma wiele korzyści dla organizmu.
kasixx
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 26 Sie 2018, 20:08
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55

Postprzez florentynka w 04 Cze 2019, 10:32

Ja myślę o diecie ketogenicznej. Na https://marketbio.pl/category/dieta-ket ... -ketogenna znalazłam zdrową żywność suplementy i wiele innych produktów przydatnych na tej diecie. Ktoś z was schudł na keto? Jak się czułyscie?
florentynka
Foremka
Foremka

Dołączenie: 14 Maj 2015, 10:40
Wpisz liczbę między 11 a 99: 45

Postprzez Majkaaa w 06 Cze 2019, 15:35

Ja zdecydowałam się na catering dietetyczny. Jedzenie zamawiam sobie z Wygodnejdiety- już kilka ładnych miesięcy, i jestem bardzo zadowolona. Posiłki smaczne, syte i urozmaicone a co dla mnie najważniejsze- sama nie muszę już gotować;)
Majkaaa
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 08 Wrz 2017, 19:25
Wpisz liczbę między 11 a 99: 22

Postprzez jummymummy w 09 Cze 2019, 13:31

Pewnie, picie wody jest ważne, tak samo jak sporo ruchu. Osobiście polecam też spróbować cateringu dietetycznego. Mi nie udało się schudnąć tyle ile chciałam dopóki sama gotowałam... Zawsze jakoś posiłki wychodziły mi za duże, a ja jadłam bo smakowało. Odkąd zamawiam Wygodną Dietę, to skończyło się bezsensowne podjadanie i jem tyle ile potrzebuję, a przy tym mam sporo energii i nie tracę czasu na gotowanie w końcu... :)
jummymummy
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 07 Gru 2017, 12:23

Postprzez kazs w 10 Cze 2019, 14:29

Tutaj znajdziecie najlepszą ofertę dietową porównywarka cateringów . Pozwól innym przygotować posiłek pod Twoją dietę. Znajdziesz tam oferty usługowe na indywidualne zlecenia.
Nawet najczarniejsza noc kiedyś się kończy, trzeba tylko doczekać świtu.
Awatar użytkownika
kazs
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 10 Cze 2019, 13:17
Wpisz liczbę między 11 a 99: 17

Postprzez franccissek w 11 Cze 2019, 10:20

Odpowiednia, zbilansowana dieta to klucz do bycia zdrowym
franccissek
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 11 Cze 2019, 10:16

Postprzez Milena93 w 11 Cze 2019, 15:07

woda z cytryną to jest moja tajna broń. Pita regularnie bardzo pomaga.
Awatar użytkownika
Milena93
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 11 Cze 2019, 15:02
Miejscowość: Skawina
Wpisz liczbę między 11 a 99: 66

Postprzez kaskagrudzien w 11 Cze 2019, 19:04

za szybko nie ma tez co tracic, organizm powinien powoli zrzucać mase. a jaka masz diete? ja na pudelkach od wygodnadieta w pierwszych tygodniach to bardzo szybko traciłam. pije 3 litry wody i rano woda z cytryna i imbirem, czasem dodaje tez kurkumę.
kaskagrudzien
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 11 Cze 2019, 19:00
Wpisz liczbę między 11 a 99: 17

Postprzez JuliaBed w 17 Cze 2019, 14:17

U mnie super sprawdza się opcja z cateringiem. Zamawiam Wygodnądietę i dzięki nim w końcu jem zdrowo, fit i regularnie a to bardzo pomaga w odchudzaniu;)
JuliaBed
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 16 Cze 2019, 16:06
Wpisz liczbę między 11 a 99: 48

Postprzez Karinka w 19 Cze 2019, 13:06

Dobrze, że pijesz dużo wody. Możesz dodać do niej cytrynę i miętę (szczególnie z rana). W odchudzaniu pomaga też prawdziwa zielona herbata, ponieważ usuwa toksyny z organizmu. Metabolizm pobudzisz poprzez większe dawki błonnika. Tutaj idealne będą otręby https://melvit.pl/melvit/otreby/, ewentualnie płatki owsiane lub fasola. Powodzenia!
Karinka
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 26 Sty 2018, 09:32
Wpisz liczbę między 11 a 99: 35

Postprzez Truskaweczka89 w 21 Cze 2019, 12:30

Przyjaciółka namówiła mnie na wyjazd z dietetykiem i psychologiem. Powiedziała,że musimy zapewnić sobie aktywny wypoczynek,z którego skorzystamy. Jak myślicie? Czy warto inwestować w tego typu wycieczki czy moze lepiej pojechac gdzies,gdzie mozna lezec na plazy? Moim zdanie ta oferta wygląda dość ciekawie https://primalife.pl/ Co sądzicie?
Truskaweczka89
Znawczyni

Dołączenie: 06 Sie 2015, 09:55

Postprzez Wioletka1 w 22 Cze 2019, 19:54

Ja jestem zdecydowaną zwolenniczką regularnego odchudzania, a nie tylko np. w sanatorium, czy na jakimś tygodniowym wyjeździe. Najlepsze skutki zawsze przynosi regularność. Osobiście zamawiam catering pudełkowy w Wygodnej Diecie i w końcu jem tyle kalorii ile potrzebuję.
Wioletka1
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 22 Cze 2019, 19:43
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44

Postprzez wangzha w 24 Cze 2019, 08:13

You are sure to find something of your liking when shopping from either a Coach Factory Outlet Onine Login or outlet for a Coach Handbags Clearance or whatever you choose. To save big bucks on your Coach Factory Store or Michael Kors Outlet Sale anything, try shopping online. The best place to shop for gorgeous Michael Kors Outlet Online Store ,shoes, and accessories is online. There are many types of Michael Kors Handags On Sale Outlet that a lady can carry, but the classic elegance and timeless style of the classic Coach Handbags Outlet is simply impossible to beat.

In addition to the Michael Kors Bags On Sale, the Michael Kors Clearance Bags also makes a number of excellent leather accessories including many fine belts and wallets. Pairing a classic handbag or purse from Coach Outlet Store Online Free Shipping with a number of other great MK Outlet Sale is a great way to show off your personal taste and style and make a true fashion statement. When considering a high priced purchase like a classic Coach Handbags Outlet it is of course important to shop carefully.
wangzha
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 24 Cze 2019, 07:59
Wpisz liczbę między 11 a 99: 66
Następna

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: versiroth oraz 26 gości