Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Wakacje

• Reklama

Wakacje

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Re: Wakacje

Postprzez Truskaweczka89 w 08 Maj 2019, 12:42

Wysyłacie dzieci na obozy albo kolonie? Tak się zastanawiam, bo moje dziewczynki wspominały coś o obozie żeglarskim. Może to byłby całkiem niezły pomysł. Popytałam trochę wśród znajomych i polecają mi obozy organizowane przez tą firmę http://www.blekitnypiotrus.pl/ . Podobno dzieci wracają bardzo zadowolone. A Wy jak myślicie?
Truskaweczka89
Znawczyni

Dołączenie: 06 Sie 2015, 09:55
Wpisz liczbę między 11 a 99: 45

Postprzez wiola438 w 08 Maj 2019, 17:14

Ja na wakacje w tym roku wybieram się w góry do Bukowiny Tatrzańskiej do pensjonatu http://willamajerczyk.com/ który polecił mi mój znajomy. Był tam z rodziną i chwalił widoki z okna oraz obsługę i jedzenie. Stąd ich wybrałam ale widzę też że mają blisko siebie szlaki turystyczne, to będzie dla mnie duże ułatwienie.
wiola438
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 09 Paź 2017, 17:50
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez wiazakow11b1 w 09 Maj 2019, 11:37

Na wakacje wybieram się do term. Przede wszystkim szukaliśmy jakiegoś hotelu, w którym nasze dzieci będą miały dużo atrakcji. Mamy trójkę dzieciaczków, więc dla każdego jest coś innego atrakcją.
wiazakow11b1
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 09 Maj 2019, 10:38
Wpisz liczbę między 11 a 99: 59

Postprzez lokietek4 w 09 Maj 2019, 13:06

Moje plany wakacyjne zazwyczaj są bardzo konkretne. Ogólnie plany urlopowe. Jednak na ten rok, jakiś mam chyba kryzys czy coś, ale nie mam ani jednego plany. Nic. Pustka.
lokietek4
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 09 Maj 2019, 13:02
Wpisz liczbę między 11 a 99: 59

Postprzez damulka w 09 Maj 2019, 13:44

Wiecie na ile jest to godne zaufania? Nie wiem czy korzystać z tej propozycji.
Ludzie przy zdrowych zmysłach nigdy nie są dumni ze swoich talentów.
Awatar użytkownika
damulka
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 09 Maj 2019, 13:42
Wpisz liczbę między 11 a 99: 17

Postprzez kamil445 w 09 Maj 2019, 14:27

Moje wakacje zaczną się dopiero w wrześniu. Wówczas są tańsza wyloty i ogólnie wycieczki zagraniczne. Już byłem parę lat temu właśnie w wrześniu w Bułgarii, w Grecji, a i w Hiszpanii. Teraz może pojadę gdzieś do Egiptu czy Chorwacji.
kamil445
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 09 Maj 2019, 14:19
Wpisz liczbę między 11 a 99: 69

Postprzez Kammel1 w 09 Maj 2019, 18:15

Ja na wakacje wybieram się na Karaiby. Moim zdaniem jest to jedno z piękniejszych miejsc na tej planecie. Naprawdę nieziemskie widoki
Kammel1
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 09 Maj 2019, 18:12
Wpisz liczbę między 11 a 99: 67

Postprzez arabella w 12 Maj 2019, 19:29

Podróżowanie to super sprawa - jeżeli mam tylko czas i pieniądze staram się pojechać gdzieś. Lubię zwiedzać Polskę, lubię też przebywać za granicą. Moim problemem jest tylko średnia znajomość języka angielskiego. Co by o nim nie mówić to podstawa międzynarodowych kontaktów.
arabella
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 12 Maj 2019, 19:20
Wpisz liczbę między 11 a 99: 54

Postprzez Wiki w 04 Cze 2019, 14:11

My w tym roku też postanowiliśmy wybrać się na jakieś dłuższe wakacje za granicę;) a w związku z tym zapisałam się tez na kurs angielskiego do tutlo. Chce mieć pewność, że w razie czego dogadam się bez problemu i skrępowania;)
Wiki
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 07 Sty 2018, 16:24
Wpisz liczbę między 11 a 99: 25

Postprzez Barbara40 w 07 Cze 2019, 11:37

Osobiście polecam Kołobrzeg. Mam z nim masę dobrych wspomnień i z 1000 zdjęć zrobionych.
Barbara40
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 07 Cze 2019, 11:34

Postprzez mami w 12 Cze 2019, 12:33

Szczerze mówiac w maju robimy z mężem wypad nad polskie morze, ale prawdziwy 2-3tygodniowy urlop spędzamy na wyspach greckich. Czarter jachtów luksusowych http://www.bluecharter.pl/ to świetna opcja jeżeli chcemy zwiedzić kilka greckich wysp. Morze Jońskie położone po zachodniej stronie Grecji jest spokojnym akwenem z piękną pogodą.
mami
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 24 Lut 2017, 10:37
Wpisz liczbę między 11 a 99: 22

Postprzez Truskaweczka89 w 17 Cze 2019, 13:00

Ja z narzeczonym w tym roku planuję wypoczynek w Polsce. Zawsze jezdzilismy za granicę, dlatego teraz to dla nas nowosc. Co sądzicie o hotelami ze spa? Ja znalazłam taki https://www.hotelstbruno.pl/ Co o nim sądzicie? Zależy nam również na skorzystaniu z atrakcji mazur, czyli np. żagle.
Truskaweczka89
Znawczyni

Dołączenie: 06 Sie 2015, 09:55
Wpisz liczbę między 11 a 99: 45

Postprzez Majkaaa w 08 Sie 2019, 12:14

Wiki napisał(a):My w tym roku też postanowiliśmy wybrać się na jakieś dłuższe wakacje za granicę;) a w związku z tym zapisałam się tez na kurs angielskiego do tutlo. Chce mieć pewność, że w razie czego dogadam się bez problemu i skrępowania;)

Tez przed wakacjami zapisałam sie do nich na kurs. Dobrze mieć pewność, ze się dogadam w razie jakiejś awaryjnej sytuacji czy po prostu na na lotnisku;)
Majkaaa
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 08 Wrz 2017, 19:25
Wpisz liczbę między 11 a 99: 22

Postprzez versiroth w 24 Sie 2019, 19:07

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43
PoprzedniaNastępna

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: versiroth oraz 32 gości