Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Upominek dla męża

• Reklama

Upominek dla męża

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Re: Upominek dla męża

Postprzez judyta w 16 Sie 2016, 10:28

Mój mąż do tej pory standardowo otrzymywał w prezencie krawaty bądź dobre wody po goleniu. W tym roku postanowiłam jednak trochę go zaskoczyć i wybrałam spersonalizowany upominek. Możesz znaleźć takie w niektórych sklepach online np. https://mygiftdna.pl/prezent-na-dzien-chlopaka
Mają np. ciekawe kufle i kieliszki do wina, na których możesz zamówić grawer. Albo piękne portfele również z dedykacją. Myślę, że taki prezent na długo zapada w pamięci :)
judyta
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 26 Lip 2016, 10:11
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44

Postprzez kobylka w 18 Sie 2016, 14:15

ja dla męża jak już coś mam kupić to wiem że on uwielbia zabawki dla dużych chłopców, gry, konsole, jakieś kamerki telefony, takie rzeczy. Kupuję zwykle na avans.pl, to dobry sklep na tego typu okazje. Duży asortyment i łatwe zakupy u nich.
kobylka
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 15 Lut 2016, 11:06

Postprzez natkagr w 18 Sie 2016, 22:02

A faktycznie przyda mu się ta teczka do czegoś? Niby fajny, klasyczny prezent, ale czy warto wydać kupę kasy na coś, z czego później nie będzie korzystał?
Nie mówię, żeby od razu kupować super praktyczny prezent, ale może warto pomyśleć o czymś bardziej osobistym?
Ja fajne inspiracje zawsze znajduję tutaj https://mygiftdna.pl/prezent-dla-niej . Na upominek-drobnostkę na pewno nada się brelok z grawerem, można też postawić na coś bardziej konkretnego, np. karafkę. Taki prezent trafi w gusta chyba każdego faceta :)
natkagr
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 13 Lip 2016, 10:54
Wpisz liczbę między 11 a 99: 45

Postprzez karminowa w 24 Sie 2016, 11:51

Fajnym pomysłem na prezent są też paski skórzane do spodni. Taki prezent jest gustowny, uniwersalny, każdemu mężczyźnie się na pewno przyda. Sama zastanawiam się nad kupieniem takiego paska mężowi. Tylko waham się jeszcze między paskiem a etui na dokumenty.
karminowa
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 22 Kwi 2016, 09:01

Postprzez ocouplu w 09 Wrz 2016, 10:22

Ja swojemu mężu w urodziny powiedziałam, że jestem w ciąży :D taka niespodzianka.
Ale z drobiazgów, to ja akurat kupiłam mu zestaw śrubokrętów, takich do wszystkiego i komórek, płaskich, krzyżaków, torxów itp.
Wiedziałam, że męczy się już ze swoimi, bo były już darte i bardzo mu się to spodobało.
Jako księgowa czasami zauważam więcej rzeczy ^^
Jestem w ciąży w 6 miesiącu. Razem z mężem planujemy przeprowadzę. Na razie zrezygnowałam z pracy jako księgowa. Grudziądz nam się marzy :D
ocouplu
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 09 Wrz 2016, 10:16
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55

Postprzez Manka11 w 23 Wrz 2016, 09:13

Fajnie kupić facetowi coś, co naprawdę mu się spodoba i będzie dla niego niespodzianką - dezodorant, wodę po goleniu czy skarpetki to może sobie kupić sam. A zaraz Dzień Chłopaka, macie już upominki dla swoich mężczyzn? Ja w tym roku chcę kupić mojemu coś naprawdę oryginalnego. Uwielbia majsterkować, kocha gadżety, elektronikę i podróże z pogranicza survivalu. Jak zobaczyłam na tej stroniehttp://bralbym.to/o-czym-snia-faceci-pomysly-prezenty/, ile fantastycznych gadżetów mają do zaoferowania, to nie mogę się na nic zdecydować :D Jeśli chodzi o cenę, to nie chciałabym wydać więcej niż 200 złotych. Widziałam świetny powerbank z latarką i kompasem i turystyczną ładowarkę solarną! Pomożecie?
Manka11
Foremka
Foremka

Dołączenie: 06 Paź 2015, 08:14
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez yidrel w 28 Wrz 2016, 10:19

Każdemu mężczyźnie potrzebne są maszynki do golenia, drobne męskie kosmetyki i... skarpetki! :D
A reszta zależy od upodobań naszych Panów. Mój znalazł sobie hobby w graniu, to często kupuję mu jakieś gadżety związane z grami w które gra :)
Marik, 34 lata. Mama 2 dzieci. Jako księgowa z wieloletnim stażem utworzyłam własny katalog księgowych.
yidrel
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 28 Wrz 2016, 10:16
Wpisz liczbę między 11 a 99: 53

Postprzez stokrota w 28 Wrz 2016, 10:43

Kosmetyki na pewno sprawdzą się zawsze, jakiś ładny perfum do tego może jakieś czekoladki :D
wybielanie zębów w domu - szybko i bezpiecznie
stokrota
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 22 Wrz 2016, 15:14

Postprzez Sanerkaaa w 03 Lis 2016, 14:20

fajny upominek dla męża to naszyjnik srebrny bądź złoty z zawieszką np. krzyżyk ;-)
Prowadzę mały sklep kosmetyczny, do kiedy PIT 37 ??
Sanerkaaa
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 03 Lis 2016, 14:07
Wpisz liczbę między 11 a 99: 69

Postprzez sybilla77 w 09 Lis 2016, 12:04

A może jakieś fajne, nowe i modne ubranie? ;) W sklepach znaleźć można obecnie sporo wyprzedaży. Polecam Ci, aby obserwować stronkę qpony.pl, ponieważ posiadają promocje do wielu sklepów :) Ich przykładowy kupon rabatowy wygląda w ten sposób: https://www.qpony.pl/bershka - z pewnością każda osoba, która lubi zakupy znajdzie coś dla siebie :D
sybilla77
Foremka
Foremka

Dołączenie: 24 Lut 2016, 16:26
Wpisz liczbę między 11 a 99: 25

Postprzez Ewelina222 w 30 Lis 2016, 15:04

A ja własnie chce zamówić mężowi słuchawki może ktoś poleci jakieś fajne ??? ;-) takie do 200 zł najlepiej z mikrofonem ;-) myślę że to będzie strzał w dziesiątkę ;-)
Ewelina pracuje jako księgowa Jastrzębie Zdrój. Mam męża od 2 lat.
Ewelina222
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 30 Lis 2016, 14:57
Wpisz liczbę między 11 a 99: 46

Postprzez Paryżanka w 02 Gru 2016, 08:12

A może celować w jakiś szalony prezent? Lot balonem? Jazda sportowym samochodem? Skok ze spadochronem? Faceci uwielbiają adrenalinę:)
Paryżanka
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 19 Paź 2016, 14:05
Wpisz liczbę między 11 a 99: 98

Postprzez Luci8 w 04 Gru 2016, 09:22

ja swojemu mężowi też robie dosyć szalony prezent, ale nic się nie spodziewa, więc tym lepsza będzie niespodzianka. Wymyśliłam, że kupię mu taki tel https://www.t-mobile.pl/telefony-i-urza ... T270.phtml a słyszałam że ten huawei telefon jest bardzo dobry, a mężowi akurat ostatnio jego upadł i rozbiła się szybka... dlatego też moja reakcja będzie szybka i już napisałam list do Mikołaja :)
Luci8
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 26 Wrz 2016, 10:17

Postprzez Asik w 05 Gru 2016, 01:34

Myślę, że fajną opcją na prezent drobny jest wysłanie facetowi jakiegoś ciekawego tortu.
U nich http://e-torty.pl/kategoria/boze_narodzenie możesz dostać nawet takie piłkarskie.
Myślę, że z takiego prezentu każdy facet się ucieszy.
Asik
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 26 Sie 2015, 19:59
Wpisz liczbę między 11 a 99: 13

Postprzez oficjalna w 05 Gru 2016, 17:31

Myślę, że śmiało możesz przejrzeć śmieszne koszulki: https://cupsell.pl/katalog/smieszne. Faceci bardzo lubią takie prezenty bo są praktyczne. Jeśli jeszcze wybierzesz odpowiedni wzór to mąż na pewno będzie zadowolony z takiego upominku. Daj znać jak wyszło! :)
oficjalna
Znawczyni

Dołączenie: 26 Wrz 2015, 14:35
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12
Następna

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], versiroth oraz 13 gości