Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Jak schudnąć po ciąży?

• Reklama

Jak schudnąć po ciąży?

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Jak schudnąć po ciąży?

Postprzez oficjalna w 10 Lut 2016, 14:53

Macie jakieś pomysły, jak zrzucić trochę tłuszczyku po ciąży? Próbowałam już diet i ćwiczeń, ale nic mi kompletnie nie dawały... Może jakieś zabiegi? Ale jakie? Znajoma bardzo chwaliła ostatnio kriolipolizę w Vici Clinic w Krakowie. Trochę mnie tym zaciekawiła, bo widziałam jej brzuch przed zabiegami i po zabiegach - naprawdę super efekt. Zanim jednak się zdecyduję, chętnie posłucham jeszcze innych opinii :)
oficjalna
Znawczyni

Dołączenie: 26 Wrz 2015, 14:35
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Re: Jak schudnąć po ciąży?

Postprzez ostrożna w 25 Lut 2016, 17:45

Z diety i ćwiczeń nie rezygnuj. Ostatnio dowiedziałam o suplementach diety i o tym że L-karnityna to naturalna substancja, należąca do grupy witamin. Zobacz tę propozycje
http://glutamina-odzywki.pl/spalacze-tluszczu/l-karnityna.html Poczytaj sobie o składzie i działaniu, powinnaś dopasować suplement diety do swoich potrzeb.
ostrożna
Przyjaciółka
Przyjaciółka

Dołączenie: 14 Lip 2015, 11:14
Wpisz liczbę między 11 a 99: 13

Postprzez kasiaaaa123 w 26 Lut 2016, 15:24

Oprócz ćwiczeń możesz zastosować suplement diety na przykład afrykanskie mango, słyszałam, że jest bardzo skuteczny i sama po ciąży zacznę go stosować, jeśli jesteś zainteresowana to możesz wejść tutaj http://szczuplakobieta.pl/african-mango ... dzie-kupic i zapoznać się z zaletami jego stosowania.
kasiaaaa123
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 04 Gru 2015, 13:46

Postprzez maidix w 27 Lut 2016, 13:03

Utrata wagi w pierwszych miesiącach po porodzie to nie zwykłe odchudzanie. Tym razem nie chodzi o to, by jeść mniej i więcej się ruszać, lecz o to, by żyć w harmonii ze swoim ciałem. Zazwyczaj nasze hormony dbają o gromadzenie zapasów tkanki tłuszczowej - na wypadek ciąży. Teraz jest odwrotnie. Hormony zadbają o to, byśmy chudły. Kiedy rodzi się dziecko, rodzi się także łożysko, które wytwarzało hormony wspomagające nasz apetyt. Poziom estrogenu i progesteronu odzyskuje swą zwykłą wartość, apetyt słabnie, a metabolizm jest nastawiony na spalanie tłuszczu. To zjawisko trwa mniej więcej pół roku, potem poziom hormonów stabilizuje się, wszystko wraca do dawnej normy i wtedy już trudniej chudnąć. Dlatego tak ważne jest, by myśleć o powrocie do dawnej figury tuż po porodzie.
maidix
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 25 Lut 2016, 20:13

Postprzez Roor201 w 28 Lut 2016, 12:52

Ogólnie po ciąży warto zrobić sobie dzień relaksu, np w takim gabinecie - http://laserskincare.pl/
Roor201
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 10 Lis 2015, 11:28

Postprzez samochodowa w 06 Mar 2016, 11:43

Ja jestem zadowolona z zabiegów Redustim. Zabieg przyjemny, taki drenaż limfatyczny, działanie zmiennym polem magnetycznym. Forma masażu w kombinezonie, wyszczupleniu podlega całe ciało. Chodzę do Vici Clinic w Krakowie. Efekt był już widoczny po pierwszym zabiegu, ale warto wykupić serię 12- stu i dodatkowo skorzystać z 20% rabatu.
samochodowa
Foremka
Foremka

Dołączenie: 27 Wrz 2015, 13:08

Postprzez kasiaaaa123 w 08 Mar 2016, 11:07

Prawdopodobnie skuteczne są wczasy odchudzające w Primavera z tego co czytałam na internecie, jest dobra oferta 8-dniowa i do tego w cudownym miejscu nad morzem, indywidualne podejście do każdego klienta a ćwiczenia odbywają się w plenerze;) które można zobaczyć na yotube a więcej możecie poczytać na temat tych wczasów na http://odchudzanie.primaveraspa.pl/prog ... hudzajace/
kasiaaaa123
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 04 Gru 2015, 13:46

Postprzez Derma w 20 Lip 2016, 09:20

jeżeli nie karmisz to możesz brać tabletki therm line hydrofast. Wiele kobiet po ciązy ma nadmiar wody w organizmie czasem nadmiar tłuszczu ale ten suplement z oba przypadkami sobie poradzi. Możesz liczyć ze przy diecie i tabletkach schudniesz z 4 kg w miesiac.
Derma
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 25 Mar 2016, 18:30
Wpisz liczbę między 11 a 99: 22

Postprzez ttomma w 20 Lip 2016, 15:05

Proponuję pójść do dietetyka. Myślę, że powinno pomóc. :)
Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu.
Awatar użytkownika
ttomma
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 11 Lip 2016, 18:32
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33

Postprzez Klaara21 w 11 Wrz 2016, 13:04

Ja mam ten sam problem, w ciąży przytyłam 21 kg, po porodzie zostało mi 15 kg nadwagi... Nie wiem co mam zrobić... Tabletki therm line hydrofast naprawdę działają? W tym miejscu czytałam też o Afircan Mango. Które tabletki są bardziej skuteczne? Doradźcie co kupić!!!!
Klaara21
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 10 Wrz 2016, 20:39
Wpisz liczbę między 11 a 99: 34

Postprzez Gonia w 13 Wrz 2016, 13:26

Siłownia moja droga :D
Gonia
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 13 Wrz 2016, 13:23
Wpisz liczbę między 11 a 99: 67

Postprzez beata22 w 26 Wrz 2016, 05:04

Jak się karmi piersią to kilogramy ładnie same spadają ale na pewno kondycja skóry jest osłabiona i trzeba ją ujędrnić. Mi pomógł laser. Ale jak się zdecydujecie to kupcie sobie maść znieczulającą http://zenn.pl/ Mnie te zabiegi bolały.
beata22
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 26 Kwi 2015, 08:43

Postprzez blueslice w 28 Wrz 2016, 08:18

Im wolniej - tym skuteczniej
Nie stosuj radykalnych diet. Wystarczy, że zaczniesz jeść 5 małych posiłków dziennie. Na małe porcje organizm reaguje spowolnieniem przemiany materii. Pamiętaj jednak, że gdy wracasz do poprzedniego sposobu żywienia, większe porcje zamieniane są w tkankę tłuszczową, a nie w energię. Stąd bierze się efekt jo-jo
Odchudzanie bez diety: woda twoim przyjacielem
W ok. 70% składamy się z wody. Szara, matowa, napięta, nadwrażliwa skóra, skłonna do tworzenia się zmarszczek i starzenia się, świadczy o jej niedoborze. Woda wypłukuje z organizmu toksyny i złogi, zapobiegając przekształceniu ich w tkankę tłuszczową i cellulit. Utrzymuje skórę w dobrej formie. Szklanka wypita przed posiłkiem zmniejsza apetyt i sprawia, że mniej jemy. Najlepiej dostarczyć organizmowi 2,5 l dziennie (połowę przyjmujemy z posiłkami).
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące
Awatar użytkownika
blueslice
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 16 Wrz 2016, 17:15

Postprzez stokrota w 28 Wrz 2016, 11:53

Na pewno nie zdecydowałabym się na jakiś zabieg. Samemu też można tego dokonać, trzeba tylko chcieć, być cierpliwym i wytrwałym w dążeniu do celu :D powodzenia
wybielanie zębów w domu - szybko i bezpiecznie
stokrota
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 22 Wrz 2016, 15:14
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55

Postprzez elenaW w 06 Paź 2016, 20:26

Na pewno szybko nie osiągniemy spektakularnych efektów. Bądź co bądź mamy dzisiaj dostęp do takich stron jak Encyklopedia kulturystów oraz amatorów zdrowego żywienia http://maksimumformy.pl/ , gdzie można znaleźć całe mnóstwo inspirujących artykułów, a także cennych porad na temat tego, jak wypracować piękną sylwetkę i odpowiednio zadbać o swoją dietę.
elenaW
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 04 Gru 2014, 00:07
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33
Następna

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: versiroth oraz 28 gości