Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Nowy wystrój salonu

• Reklama

Nowy wystrój salonu

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Nowy wystrój salonu

Postprzez adelaqu w 03 Sty 2018, 23:05

Witam Was,
planuję zrobić małe przemeblowanie w swoim salonie i zdecydowałam się na beton architektoniczny. Próbował ktoś czegoś takiego w swoim mieszkaniu?
adelaqu
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 03 Sty 2018, 23:01
Wpisz liczbę między 11 a 99: 77

Re: Nowy wystrój salonu

Postprzez czarnalidia78 w 10 Sty 2018, 21:51

Nie miałam nigdy doświadczenia z betonem architektonicznym, ale koniecznie muszę przejrzeć jakieś aranżacje. A co sądzisz o kompozycjach łączących surowe elementy i oświetlenie LED bo wydaje mi się, że mogłoby się świetnie komponować razem. Muszę podpytać mojej dekoratorki wnętrz może coś doradzi.
czarnalidia78
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 09 Maj 2017, 20:50
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez Paryżanka w 16 Sty 2018, 10:52

Dla mnie natomiast nie ma nic bardziej tworzącego klimat niż różnego rodzaju dodatki i tkaniny :) - Zerknijcie sobie chociażby na takie haftowane obrusy. Moim zdaniem są prześliczne!
Paryżanka
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 19 Paź 2016, 14:05
Wpisz liczbę między 11 a 99: 98

Postprzez szczeppa77 w 29 Sty 2018, 19:35

Ja zupełnie nie przepadam za oświetleniem led. O wiele bardziej przypadły mi do gustu lampy Azzardo. Jeśli ktoś z was także lubi elegancki styl i aranżację to wam również się spodobają. Polecam obejrzeć je chociażby w sklepia lampa-lampy.pl
szczeppa77
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 30 Lis 2016, 14:16
Wpisz liczbę między 11 a 99: 22

Postprzez matkapolka88 w 30 Sty 2018, 16:40

Image ostatnio kupiłam taką lampę ;) jest cudna i nie kosztowała za dużo ;)
matkapolka88
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 27 Gru 2017, 09:25
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44

Postprzez Natka93 w 21 Lut 2018, 20:01

Samo wybieranie lamp czy innych elementów wystroju jest dość fajnie dla nas kobiet, ale powiedzmy, elementy tej drugiej strony, technicznej, już nie bardzo. Mój nieznośny ukochany narzeczony powiedział mi, że muszę najpierw obkupić się w te wszystkie osprzęty, a potem pozwoli mi pójśc do jakiegoś sklepu meblowego . Jednak ja się wycwaniłam i poprosiłam brata o takie zakupy. Z tego co wiem, kupował tutaj. Jutro jedziemy do galerii ;)
Natka93
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 09 Wrz 2017, 11:58
Wpisz liczbę między 11 a 99: 85

Postprzez maliczek w 27 Lut 2018, 14:43

My z mężem ostatnio urządzaliśmy salon w nowym mieszkaniu. Postawiliśmy na styl skandynawski i inspirowaliśmy się głównie zdjęciami z Homebooka - muszę przyznać, że wyszło pięknie :) Czekamy jeszcze aż dojedzie do nas zamówiona przez Internet Aurea - lampa wisząca, która będzie taką wisienką na torcie :)
maliczek
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 27 Lut 2018, 14:07
Wpisz liczbę między 11 a 99: 22

Postprzez Sleale w 03 Cze 2018, 14:49

Co do oświetlenie to moim zdaniem do takiego wystroju idealnie pasowały by na przykład lampy Azzardo. Możesz je zobaczyć w sklepie lampa-lampy.pl. Polecam Ci sprawdzić ich ofertę, ponieważ nawet jesli nie te to na pewno jakieś inne ich produkty Ci się spodobają!
Sleale
Foremka
Foremka

Dołączenie: 17 Sie 2017, 21:36
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55

Postprzez uleglyy w 03 Cze 2018, 17:40

ja zamiast betonu mam położone panele imitujące cegłę i też super wyszło
uleglyy
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 03 Cze 2018, 17:39
Wpisz liczbę między 11 a 99: 45

Postprzez PrzyszlaMama w 17 Cze 2018, 16:39

Też planuję zmienić wystrój salonu. Myślę, że fajnym i tanim pomysłem będzie kupno ramek. Mam nawet upatrzony sklep > https://aluramy.pl/ramy-aluminiowe gdzie mają ramy aluminiowe, o profilach Alu G i Alu P, które są jednym z naszych flagowych produktów, przygotowywanych w całości przez firmę Aluramy. Począwszy od wyciskania aluminium, a kończąc na gotowej do powieszenia ramie. Każdy z nas może mieć pewność, że dostarczają najwyższej jakości produkty zrealizowane w Polsce. To właśnie wysoka jakość profilu aluminiowego gwarantuje elegancką i profesjonalną oprawę. A wy co o tym sądzicie ?
PrzyszlaMama
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 14 Gru 2017, 23:05
Wpisz liczbę między 11 a 99: 50

Postprzez Manka11 w 21 Cze 2018, 12:54

Też niedawno zmieniałam wystrój swojego salonu i muszę przyznać, że jest to nie lada wyzwanie. Każdy z nas lubi co innego, przez co nie warto posługiwać się gotowymi projektami czy aranżacjami, ale na własną rękę spróbować znaleźć swój własny styl. W ten sposób osiągniesz idealny efekt, z którego będziesz nie tylko zadowolony, ale również dumny, że zrobiłeś to wszystko sam. Należy jednak pamiętać, że nawet najwyższej jakości, modne meble czy nietypowe ozdoby lub zasłony, nie nadadzą odpowiedniego klimatu, jeżeli pozostawisz na pozostałych ścianach puste przestrzenie. W internecie znajdziesz wiele porad na temat aktualnych trendów w aranżacjach mieszkań oraz oferty na różnego rodzaju dodatki i elementy wystroju, dlatego nie powinieneś mieć problemu z odszukaniem interesujących cię artykułów. Podczas aranżacji swojego salonu skorzystałam ze świetnego artykułu opisującego pięć sposobów na tanie ozdoby ścienne. Polecam ci przeczytać go osobiście na stronie - https://www.mieszkaniowi.pl/5-sposobow-na-tanie-ozdoby-na-sciane/
Manka11
Foremka
Foremka

Dołączenie: 06 Paź 2015, 08:14

Postprzez maksik w 22 Cze 2018, 14:57

Fajne meble mają na https://plmeble.pl i w dobrych cenach, ale szczerze to nie tylko meble są ważne ale również dodatki, które nadają charakteru w salonie. Może poszukaj inspiracji na jakiś blogach?
maksik
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 07 Mar 2017, 15:06
Wpisz liczbę między 11 a 99: 98

Postprzez gajsza w 22 Cze 2018, 16:41

Takiego rozwiązania nie próbowałam, ale również zmieniam wygląd mojego salonu i zdecydowałam się na zakup nowej komody oraz kilku dekoracji i niewielkiego lustra. Chciałabym to wszystko najlepiej zamówić z jednej strony. Myślicie, że http://www.dedekor.pl/ będzie dobrym wyborem? Byłabym bardzo wdzięczna za wszystkie sugestie.
gajsza
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 22 Cze 2018, 16:36

Postprzez kij_mon w 27 Cze 2018, 21:05

Ja proponuję, aby salon połączyć z jadalnią. Gdybyś poszukiwała eleganckich krzeseł w odcieniach bieli i szarości, zajrzyj do sklepu internetowego http://meblarnia.com.pl/c/1554/krzesla-hokery.html a zapewniam Ciebie, że je w nim znajdziesz. Meble sprzedawane przez sklep są wysokiej jakości, a na niej również powinno Ci zależeć.
kij_mon
Foremka
Foremka

Dołączenie: 29 Mar 2017, 08:30
Wpisz liczbę między 11 a 99: 52

Postprzez Ilona321 w 04 Lip 2018, 11:45

Nie, nie zdecydowałam się na takie rozwiązania do domu. Chociaż znam wiele osób, które zrobiły u siebie coś takiego i efekt jest bardzo ciekawy. Trzeba tylko później starannie dobrać dodatki i meble do takiego mieszkania. Moja znajoma pół roku temu remontowała mieszkanie i ma dokładnie coś takiego o czym mówisz. Miała później spory problem ze znalezieniem odpowiednich mebli do takiego pomieszczenia. Zdecydowała się na meble retro od Bemondi, ofertę znalazła na tej stronie https://www.bemondi.pl/. Pamiętaj, że przy takich odważnych aranżacjach trzeba być bardzo konsekwentnym z doborem dodatków.
Ilona321
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 26 Paź 2017, 09:44
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55
Następna

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości