Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - mieszkanie

• Reklama

mieszkanie

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

mieszkanie

Postprzez celgot w 13 Wrz 2018, 15:23

Witam. Bardzo proszę o podzielenie się radą. Szukam mieszkania w Łodzi i zastanawiam się, jaką wybrać dzielnicę. Interesuje mnie raczej nowe budownictwo lub mieszkanie w bloku w stanie deweloperskim. Gdzie się rozglądać?
celgot
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 24 Kwi 2018, 10:51
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Re: mieszkanie

Postprzez zebra w 16 Wrz 2018, 23:50

Warto na pewno przyjrzeć się tej inwestycji http://front-park.pl , zwłaszcza , że zostały już ostatnie mieszkania. Apartamenty nad Motławą mają wysoki standard i świetną lokalizację. Myślę, że należy się nimi zainteresować, jeśli chce się zamieszkać w dobrej lokalizacji. Takie mieszkanie można z powodzeniem wynająć czy też szybko sprzedać w razie potrzeby.
zebra
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 30 Sie 2018, 22:44

Postprzez ede343 w 17 Wrz 2018, 13:08

Jeśli poszukuje cie mieszkania w Warszawie to ja polecam stronę BIURO NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA Tutaj znajdziecie mieszkanie dla siebie jestem pewna. Ja właśnie na tej stronie znalazłam moje mieszkanie. Serdecznie polecam zajrzeć. Własne mieszkanie to super sprawa.
ede343
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 24 Lis 2017, 07:48
Wpisz liczbę między 11 a 99: 54

Postprzez Natka93 w 25 Sty 2019, 14:14

My też chcemy to mieszkanie zmienić ale jeszcze nie zdecydowaliśmy się na jakie. Problem w tym że biura nieruchomosci czy doradcy tacy jak http://nexity.pl/ mają wiele do zaoferowania i trudno sie zdecydować. Myślmy o nextursusie od nich bo mają napisane na stronie że większosć mieszkań ma widną kuchnię, a na tym nam zależy. Może ktoś z nimi już kupował mieszkanko ?
Natka93
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 09 Wrz 2017, 11:58
Wpisz liczbę między 11 a 99: 85

Postprzez omek w 11 Mar 2019, 14:16

My szukamy mieszkania nad morzem. Gdzie warto zamieszkać? Czy to osiedle jest w porządku- http://www.baltica-heaven.pl ?
omek
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 13 Mar 2017, 18:56

Postprzez versiroth w 29 Maj 2019, 11:01

versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43

Postprzez klernt w 30 Maj 2019, 17:12

Jeśli chcesz kupić mieszkanie zgłoś się do firmy deweloperskiej http://portpraski.pl/ z Warszawy, jest ona znana od wielu lat z profesjonalnego podejścia do osób wynajmujących apartamenty, także Tobie pomogą
klernt
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 01 Kwi 2019, 11:53
Wpisz liczbę między 11 a 99: 45

Postprzez Dawidna w 30 Maj 2019, 17:16

Ja również szukam dużego i przestronnego mieszkania w Łodzi na wynajem.
Awatar użytkownika
Dawidna
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 30 Maj 2019, 17:10
Miejscowość: Łódź

Postprzez ana w 03 Cze 2019, 06:25

Pewnie że warto kupić nawet na kredyt, mieszkanie to nadal świetna i bezpieczna inwestycja na której można niemało zarabiać, to nowe osiedle na Pradze jest fajne jak szukasz mieszkania pod wynajem, Atala je właśnie buduje w fajnym miejscu niedaleko jest pętla autobusowa i tramwajowa więc komunikacja super
ana
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 29 Sie 2016, 14:59

Postprzez Cleo89 w 08 Cze 2019, 16:02

Super mieszkanie bywają dostępne również na portalach ogłoszeniowych tego typu https://www.kaliszak.pl/nieruchomosci-kalisz-mieszkania . Moja znajoma już w ten sposób znalazła dla siebie świetną nieruchomość. Dlatego jestem przekonana, że warto odwiedzać tego typu strony.
Cleo89
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 31 Mar 2018, 12:44
Wpisz liczbę między 11 a 99: 88

Postprzez Truskaweczka89 w 19 Cze 2019, 13:52

Zastanawiam się nad zainwestowaniem w nieruchomości. Nigdy się tym nie interesowałam,jednak ostatnio z mężem podjęliśmy taką decyzję. Jak szukać okazji na rynku? Nasz doradca podesłał nam to https://inwestujwnieruchomosci.pl/jak-szukac-okazji-na-rynku-nieruchmosci/ Chciałabym to jakoś zweryfikować. Co o tym sądzicie?
Truskaweczka89
Znawczyni

Dołączenie: 06 Sie 2015, 09:55
Wpisz liczbę między 11 a 99: 45

Postprzez CałaJa w 20 Sie 2019, 10:41

Wiele osób bierze kredyt na mieszkanie. Hipoteka to teraz chyba jeden z najpopularniejszych kredytów. Powiem szczerze, że sama brałam kredyt na remont mieszkania https://nestbank.pl/lp/kredyt-na-remont-mieszkania i według mnie to była dobra decyzja. Mieszkanie kupowałam za oszczędzone pieniądze - niestety na remont nie starczyło. Nest Bank ma na tyle fajne warunki, że ten kredyt mam nadzieję szybko spłacić.
Image
CałaJa
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 29 Wrz 2016, 13:33

Postprzez domi.nika w 22 Sie 2019, 08:55

Polecam kupno nowego mieszkania od cordiapolska.pl, mieszkania głównie znajdują się w Krakowie i Warszawie
domi.nika
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 08 Lut 2019, 13:01
Wpisz liczbę między 11 a 99: 56

Postprzez versiroth w 06 Wrz 2019, 17:09

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], versiroth oraz 54 gości