Ta strona używa plików Cookies. Są one potrzebne do poprawnego działania strony. W dowolnej chwili możesz je zablokować w ustawieniach Twojej przeglądarki.

 

logo_zdrowie_wenus.pngStowarzyszenie Zdrowie Wenus jest organizacją, stworzoną przez kobiety dla kobiet. Nasza misją jest wskazanie najlepszej drogi do samorozwoju poprzez poprawę standardu i jakości życia oraz zdrowia wszystkich kobiet.

Zdrowie Wenus jest organizacją non-profit, powstałą z potrzeby serca jej założycieli i zarazem członków. Postanowiliśmy przedsięwziąć działania które zwiększą świadomość oraz polepszą jakości życia kobiet w Polsce. Nasze Stowarzyszenie w swej działalności dąży do utrzymania i poprawy stanu zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego. Ponadto daje inspiracje do rozwoju, podkreśla i wzmacnia rolę kobiety w rodzinie, oraz pomaga w podnoszeniu pozycji zawodowej, wskazuje drogę do podnoszenia poziomu wykształcenia oraz rozwoju pozycji społecznej kobiet. Stowarzyszenie Zdrowie Wenus jest neutralne światopoglądowo, a jego przedmiot działania skupia się na życiu kobiet, ze szczególnym uwzględnieniem problemów zdrowotnych.

Stowarzyszenie Zdrowie Wenus prowadzi portal "Owulacja.pl" którego tematyka jest bliska każdej kobiecie. Ponadto Stowarzyszenie realizuje swoje cele poprzez przeprowadzanie kampanii informacyjnych, organizowanie i prowadzenie spotkań, szkoleń, kursów oraz konferencji na tematy ważne i interesujące kobiety. Zajmujemy się również publikacją materiałów informacyjnych i książek.

Historycznie pierwszym działaniem członków założycieli Stowarzyszenia Zdrowie Wenus było stworzenie portalu internetowego Owulacja.pl (www.owulacja.pl) który w swym zamyśle skupia się na propagowaniu zdrowego stylu życia oraz promocji zdrowia fizycznego i psychicznego. Po kilku latach prowadzenia portalu Owulacja.pl, Stowarzyszenie Zdrowie Wenus postanowiło rozszerzyć swoją działalność na inne zakresy działań, które pozwalają na dotarcie do szerszego grona kobiet, wdrożeniu działań edukacyjnych oraz prowadzeniu medialnych akcji światopoglądowych.

 

Najnowsze wpisy